18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotki mówią, że ramki iPada Pro staną się w tym roku cieńsze

Plotki mówią, że ramki iPada Pro staną się w tym roku cieńsze

Coraz więcej szczegółów pojawia się na temat nadchodzącej aktualizacji iPada Pro. Nowy przeciek na Weibo twierdzi, że nowe iPady Pro będą miały zauważalnie cieńsze ramki niż kiedykolwiek wcześniej.

Według konta Natychmiastowe cyfrowe na WeiboOto rozmiary nowych ramek iPada Pro, nie licząc metalowej krawędzi:

  • Ramka iPada Pro 11 cali: 7,12 mm
  • Ramka iPada Pro 12,9 cala: 7,08 mm

Jak zauważył MacPlotkiktóry jest od 10% do 15% cieńszy od modeli iPada Pro obecnej generacji z 2018 roku. Powyższe zdjęcie to makieta stworzona przez naszego znajomego Główny facet Apple na Twitterze.

Twierdzenie to jest zgodne z doniesieniami z Bloomberga Mark Gurman, który w lipcu ubiegłego roku powiedział, że Apple pracuje nad sposobami zmniejszenia rozmiarów ramki iPada. Apple znacznie zmniejszyło w tym roku także rozmiar ramek iPhone'a w przypadku iPhone'a 15 Pro i iPhone'a 15 Pro max.

Oczekuje się, że oprócz mniejszych ramek nowe iPady Pro będą znacznie cieńsze niż ich poprzednicy – ​​jak po raz pierwszy informowaliśmy w zeszłym miesiącu.

Im więcej się dowiadujemy, tym bardziej jestem podekscytowany aktualizacją iPada Pro. W przypadku urządzenia, które zasadniczo pozostało takie samo od 2018 roku, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co Apple oficjalnie przygotował na ten rok. Co z tobą?

Źródło obrazu: Podstawowy Apple Guy

Podążaj za okazją: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Następca Switcha „poważnym problemem” dla Nintendo, mówi prezes