13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

plotki Celtics: Brown, Durant, rozmowy biznesowe

plotki Celtics: Brown, Durant, rozmowy biznesowe

Celtics prosto Jaylyn Brown Był „zdezorientowany” niedawnym raportem, w którym twierdził, że nie ma zamiaru podpisywać się ponownie w Bostonie, gdy jego obecna umowa wygaśnie w 2024 roku, zgodnie z Jared Weiss z The AthleticKto słyszał ze źródeł, że Brown zdementował tę wiadomość za zamkniętymi drzwiami.

Jak zauważa Weiss, jest mało prawdopodobne, aby Brown podpisał umowę przedłużenia w najbliższym czasie, ale to dlatego, że jego maksymalne zarobki z przedłużenia byłyby znacznie niższe niż to, co mógłby zarobić, gdyby uzyskał dostęp do bezpłatnej agencji i podpisał wtedy nową umowę.

Nazwisko Browna pojawiło się ponownie w plotkach handlowych poza sezonem, jak w 2018 roku, kiedy San Antonio robił zakupy Kohi Leonard A w 2019 roku, kiedy Nowy Orlean robił zakupy Antoniego Davisa. Jednak pomimo tych plotek Brown chce zostać w Bostonie, pisze Weiss.

Oto więcej o Celtics:

  • Chociaż nazwisko Browna pojawiło się w poprzednich plotkach handlowych dotyczących gwiazdorskich graczy, Jake Fisher z Raportu wybielacza Mówi, że Celtics nie udostępnili poprzedniego wyboru nr 3, gdy Leonard był w 2018 roku i wewnętrznie omawiali możliwość oferty Brown w 2019 roku po tym, jak Davis poprosił o umowę. Celtics zaczęli myśleć o tym, co mogą dostać dla Browna w styczniu, po starcie 23-24, ale nie zastanowili się poważnie nad pomysłem przeniesienia go w terminie, dodaje Fisher. Innymi słowy, plik Kevin Durant rozmowy To był pierwszy raz, kiedy klub poważnie rozważał przeniesienie Browna.
  • W tej samej historii, co Raport Bleachera, Fisher mówi, że najpoważniejsze dyskusje Celtyków z Sieciami na temat Duranta miały miejsce na początku lipca, zauważając, że te rozmowy były postrzegane jako część „pierwszej fazy trwających negocjacji” na Brooklynie. Według Fishera większość negocjacji biznesowych dotyczących NBA została „wstrzymana” po zakończeniu letniej ligi.
  • Chris Forsberg z NBC Sports BostonA Kevin O’Connor z The RingerA Gary Washburn z The Boston Globe Każdy z nich zdemaskował pogłoski łączące Duranta z Bostonem, badając, czy Celtics ma sens, aby solidnie popchnąć gwiazdę do przodu i oceniając, z czym powinni być gotowi się rozstać. Washburn twierdzi, że „K” powinni stać bezczynnie i trzymać się Browna, podczas gdy O’Connor mówi, że może chcieć puścić zarówno Browna, jak i Browna. Marcus Smart Aby wylądować na Durant.
  • WashburnSłyszał, podobnie jak Weiss, że Brown „zainwestował” w Bostonie i chce być częścią przyszłości Celtics.
READ  Nick Kyrgios wezwany do sądu za napaść na swoją byłą dziewczynę: donoszą australijskie media