22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Paramount Plus wcześnie porzucił duży crossoverowy odcinek Star Trek

Paramount Plus wcześnie porzucił duży crossoverowy odcinek Star Trek

W tym roku na San Diego Comic-Con może nie być żadnych wielkich aktorów ani ogłoszeń, ale Paramount Plus znalazł sposób, by zaskoczyć fanów. Wypuszcza kolejny odcinek Star Trek: Dziwne nowe światy pięć dni temu. Odcinek jest bardzo oczekiwanym odcinkiem crossover, w którym występuje część obsady w wersji na żywo Star Trek: Pod pokładem. Po obejrzeniu tego odcinka mogę potwierdzić, że jest to tak zabawne, jak się wydaje.

Podczas strajku aktorów Centrum Koordynacji Praw Człowieka milczało bardziej niż w poprzednich latach. Nie ma wielu paneli z gwiazdami i nie ma większych reklam. Oznacza to, że studia muszą polegać na czymś innym niż praca aktorów, aby promować swoje programy, a Paramount Plus zdecydował się na ten nagły spadek.

Odcinek 7, „Ci starzy naukowcy”, jest już dostępny i udało mu się wprowadzić postacie niższe piętragłęboko szalony program animowany, osadzony w bardziej tradycyjnym uniwersum Star Trek Dziwne nowe światy zadziwiająco dobrze. Jack Quaid i Tawny Newsome płynnie przechodzą między tymi dwoma mediami, a większość ich oburzenia można łatwo wytłumaczyć, ponieważ, wiesz, pochodzą z przyszłości. Nadchodzą dziwniejsze rzeczy.

dygnitarze Dziwne nowe światy Starając się dopasować energię niższe piętra postacie, ale aktorzy, którzy je grają, rozwijają bezwysiłkową kadencję, która naprawdę pomaga ładnie połączyć dwa bardzo różne programy. Nawet jeśli jest super głupkowaty, wszystko wydaje się takie Dziwne nowe światya nie jak dziwny i wymuszony crossover.

Zdziwiłem się, gdy oglądałem kanał. Od tamtej pory jestem wstępnie podekscytowany tym odcinkiem Ogłosili to w zeszłym roku w Centrum Rozwoju Komunikacji w Dubaju. Byłem po prostu ciekawy, jak to zniosą. Jeden z seriali opowiada o grupie niezwykłych bohaterów, którzy podróżują po gwiazdach i ratują wszechświat. Drugi to często sprośna komedia o ludziach, którzy utrzymują statek w ruchu, podczas gdy bohaterowie są spragnieni heroizmu. Jednak połączenie tych dwóch tonów może być katastrofalne Dziwne nowe światy Zawsze był dobry w przechodzeniu od gatunku do gatunku i operowaniu subtelnymi przejściami tonalnymi z opanowaniem.

READ  W wieku 88 lat zmarł pianista i piosenkarz Les McCann

Poza tym okazuje się, że gdy umieści się na odpowiedniej scenie grupę naprawdę dobrych, zaangażowanych aktorów, potrafią zdziałać cuda.

Ponieważ odcinek 7 zostanie wyemitowany dzisiaj, reszta sezonu zostanie wyemitowana nieco wcześniej niż oczekiwano. Dziwne nowe światy Odcinek 8 zostanie wyemitowany w czwartek, 27 lipca. Odcinek 9, musical, zostanie wyemitowany w następny czwartek, a odcinek 10, finał sezonu, zostanie wyemitowany 10 sierpnia.