25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Padres Select, CJ Abrams, Jose Azucar;  Kyle Tyler DFA

Padres Select, CJ Abrams, Jose Azucar; Kyle Tyler DFA

Padres ustalili swój plan dnia otwarcia w czwartek, ogłaszając potencjalnego klienta CJ Abrams i gracz defensywny Jose Azucar Zostali wybrani do składu Major League. Tryb Padres Fernando Tates Jr. W 60-dniowej liście zarażonych i wyznaczonych osób Kyle Tyler Do zadania w parze odpowiadające ruchy 40 mężczyzn.

Najlepszy potencjalny gracz, Abrams znalazł się wśród 15 najbardziej utalentowanych sportowców przez Baseball America, The Athletic, FanGraphs, ESPN i MLB Pipeline. Kelly McDaniel z ESPN jest najbardziej optymistycznym zawodnikiem w grupie, zajmując czwarte miejsce wśród perspektyw tego sportu. Raporty chwalą jego niesamowitą szybkość, wyniki sportowe i doskonałe narzędzie do uderzania, chociaż oceniający sugerują również, że Abrams ma szansę osiągnąć średnią lub lepszą moc na szczycie.

San Diego pierwotnie wybrał Abramsa z szóstym ogólnym wyborem w projekcie szkoły średniej w Gruzji w 2019 roku. Nie miał dużego doświadczenia zawodowego w grze. Abrams spędził drugą połowę swojego pierwszego zawodowego sezonu w piłce dla początkujących, z późnym występem w Low-A. Pandemia zniszczyła drugoligowy sezon 2020, a bracia popchnęli go do Double-A Amarillo, aby rozpocząć sezon 2021.

Abrams dobrze poradził sobie z agresywnym zadaniem, osiągając .296/.363/.420 z parą home runów i 13 skradzionymi bazami w 183 występach płytowych. Zademonstrował swoje zaawansowane umiejętności gry w piłkę ze współczynnikiem trafień wynoszącym 19,7%, czyli kilka punktów poniżej średniej ligowej, mimo że był mniejszy niż prawie każde ramię, z którym się zetknął. Niestety, Abramsowi odmówiono drugiej połowy obsady po tym, jak złamał lewą goleń i uszkodził MCL w kolizji w terenie na początku lipca.

Nie ma wątpliwości, że w napędzaniu Abramsa prosto do głównych lig istnieje pewne ryzyko na ochraniaczach. Zagrał wszystkie 44 mecze nad piłką debiutanta z powodu pandemii i kontuzji w zeszłym sezonie, a żaden z tych przypadków nie zdarzył się w Triple-A. Jednak nie ma wątpliwości, że ma zdolności elektrofizjologiczne, a front office w San Diego wyraźnie czuje, że może przynajmniej wcześnie utrzymać głowę nad wodą, jednocześnie ewoluując w długoterminową podstawę.

READ  Thompson: Linie czasowe dwóch Wojowników słabną i coś musi ustąpić

Abrams grał wyłącznie na korcie centralnym w swoim słabszym okresie ligowym. Oceniający byli podzieleni co do jego krótkoterminowej rentowności, ale ogólnie zgadza się, że będzie solidnym obrońcą drugiej bazy. Biorąc pod uwagę jego elitarne tempo, Abrams prawdopodobnie będzie również zbędnym obrońcą na boisku, a tej wiosny pracuje na trawie. Przypuszczalnie będzie potrzebował więcej niż kilku tygodni, aby stać się w pełni komfortowym czytaniem piłek lecących z nietoperza, ale nie ma wątpliwości, że jest wystarczająco atletyczny, aby rozwinąć się w opcję dalekiego zasięgu.

Dopiero okaże się, jak kapitan pierwszego roku, Bob Melvin, wcześnie wypuści 21-latka. Widzi jakąś akcję zarówno na krótkiej bazie, drugiej bazie, jak i na boisku. Jake Kronworth Powodem jest druga zasada, ale kontuzja Tatesa była silna Ha Seung Kim W początkowej funkcji krótkiej. Kim, jako szanowany członek z Korei Południowej, miał problemy podczas juniorskiego sezonu MLB. Melvin może regularnie jechać na krótki dystans do Abramsa lub Kim, a klocki są nastawione na mieszankę Gorexson browarA Brent Rucker A Matt Petty w lewym polu.

Padres nie są związani z utrzymaniem Abramsa w składzie wielkiej ligi, ponieważ nadal będzie miał wszystkie trzy lata opcji w mniejszej lidze. Jednak San Diego nie wyciągnęłoby go z obozu, gdyby nie czuli, że jest gotowy na wyzwanie, i zdecydowanie chcieliby, aby Abrams pozostał w wielkich ligach. Jeśli tak, będzie można nim sterować do 2027 r. i nie osiągnie uprawnień do oceniania przed kampanią 2024 r. Przyszłe opcjonalne zadania, jeśli to konieczne, mogą cofnąć te ścieżki.

Jako czołowy potencjalny klient Abrams kwalifikuje się do tak zwanej zachęty zwiększającej szanse w nowym układzie zbiorowym pracy. W zależności od jego ukończenia w Rookie of the Year i głosowania na MVP w pierwszych trzech sezonach MLB, Padres może zebrać dodatkowe opcje draftu, jeśli będzie lepszy.

READ  Nacisk Packersów na play-offy „wydaje się naprawdę wyjątkowy” dla Rodgersa

Azocar nie jest bliski potencjalnego kalibru Abramsa, ale również zadebiutuje w lidze major, kiedy wejdzie do gry. Tygrysy podpisały go jako amatorskiego wolnego agenta z Wenezueli w 2012 roku, spędził osiem sezonów na farmie w Detroit i dotarł do Double-A. Po dotarciu do wolnej agencji w niższej lidze, zeszłej zimy wszedł z Padres w ramach umowy z mniejszymi klubami.

25-latek podzielił się w zeszłym sezonie między Amarillo i Triple-El Paso. W ciągu 544 występów na planszy zdobył .281/.341/.438 z dziewięcioma Homerami i 32 strzelcami. Azucar nie trafił w więcej niż 10 graczy w mniejszym sezonie ligowym i ma siłę znacznie poniżej średniej, ale oceniający od dawna uważali go za zdobywcę i solidnego gracza defensywnego. Może grać we wszystkich trzech lokalizacjach na świeżym powietrzu i daje zespołowi prawdziwy czwarty typ z tyłu Trent Gresham w centrum.

Tyler przyjechał z San Diego na koncesjach dwa tygodnie temu. W ciągu ostatniego miesiąca złożył na drutach przysięgę od Angels, Red Sox i Padres, i myśli, że wróci do ustępstw w ciągu najbliższych kilku dni. Zadebiutował w lidze w zeszłym sezonie, rzucając 12 1/3 komfortowych rund w ciągu pięciu meczów, w każdym po sześć trafień i przebiegów. Tyler nadal ma trzy pozostałe opcje.

Zdjęcie dzięki uprzejmości USA Today Sports.