30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Otwarcie: umowa Greinke, rezolucja DFA, czat MLBTR

Do wiosennego treningu pozostały tylko dwa tygodnie, oto trzy rzeczy, które będziemy oglądać w całym świecie baseballu przez cały dzień:

1. Oczekuje się, że podpis Grenky’ego stanie się oficjalny dzisiaj:

rodzina królewska Zgodził się na ponowne podpisanie Przyszła Galeria Sław Zach Grenk Wczoraj do rocznego kontraktu Greinke powróci Powiedziało Oficjalnie zostanie to ogłoszone dziś po południu. Podobny ruch byłby potrzebny, aby umowa Greinke była oficjalna, ponieważ członkowie rodziny królewskiej mają obecnie pełny 40-osobowy skład. Nawet w swoim 39. sezonie Greinke będzie wartościową i konsekwentną obecnością w turnieju w Kansas City, w którym w zeszłym roku miał tylko jeden ponadprzeciętny start ze środkiem ERA+: Piosenkarka Brady’ego. Poprzez ponowne podpisanie kontraktu z Greinke, Royals otrzymali jedną z najnowszych opcji pitchingu dla start-upów na rynku wolnych agentów, pozostawiając Michał Wasa Jako ostatni stały zawodnik pozostający w sezonie 2022.

2. Termin DFA Saucedo:

leworęczni met Sos Tylera byłam przeznaczony na zlecenie Ostatni tydzień, aby zrobić miejsce Tommy Pham na 40-osobowym składzie i jest zaplanowany na dzisiaj w DFA. Saucedo zaliczył tylko 2 i 3 rundy w dużej lidze w 2022 roku jako członek Blue Jays, chociaż w 19 rundach dla Triple-A Buffalo odnotował imponujące 2,37 ERA. Ogólnie rzecz biorąc, opublikował 5,40 ERA i 5,04 FIP w 28 1/3 rund rozstawionych w głównych ligach. Saucedo zostało odebrane przez Mets na początku tego sezonu i może zostać odebrane przez inny klub dzisiaj, ponieważ opcje lewego uwolnienia są zawsze pożądanym atutem. Jeśli Saucedo przejdzie przez zwolnienia, nie będzie miał wystarczająco dużo czasu odsiadki, aby odrzucić bezpośrednie przydział, co oznacza, że ​​Metsowie będą mogli zatrzymać go w organizacji w dającej się przewidzieć przyszłości.

3. Czat MLBTR dzisiaj:

Czy masz jakieś pytania dotyczące swojej ulubionej drużyny lub szerszego świata baseballu, gdy sezon poza sezonem wkracza w fazę domową? Steve Adams z MLBTR odpowie na pytania czytelników podczas czatu na żywo o godzinie 13:00 czasu wschodniego. Jeśli chcesz zadać pytania z wyprzedzeniem, Możesz to zrobić tutaj. Ten link przeniesie Cię również do czatu, gdy się rozpocznie, jeśli chcesz się bezpośrednio zaangażować.

READ  Dansby Swanson otrzymuje ofertę kwalifikacyjną od Braves