17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ostateczny Marvel vs.  Capcom 3 ma teraz dedykowany ekran wyboru postaci z nowym spikerem

Ostateczny Marvel vs. Capcom 3 ma teraz dedykowany ekran wyboru postaci z nowym spikerem


Społeczność moderska gry Ultimate Marvel vs. Capcom 3 jak dotąd tylko w zeszłym roku, a teraz cała ich praca zaczyna wydawać się zupełnie nowym doświadczeniem.

jeden z najaktywniejszych, okna zakładekwłaśnie wydał nową aktualizację do swojego stale rosnącego pakietu modów UMvC3, który dodaje nowy ekran wyboru postaci do gry przy pierwszej próbie stworzenia gotowej do turnieju wersji.

Jak widać na zrzutach ekranu dostarczonych przez nowy pakiet, zdecydowana większość oryginalnej obsady została zastąpiona zmodyfikowanymi postaciami, które twórcy starali się zbalansować, aby nadawały się do użytku w cyklach modów.


Co więcej, zawiera również nowego rzucającego, który może wywoływać imiona wojowników, a pakiet zawiera nie tylko niestandardowe postacie Tabs, ale także inne postacie, takie jak Captain Commando, Venom, Carnage, Batsu, Sakura i Bishop w CaliKingz01. do wybrania z.
Oznacza to jednak, że nie będziesz mógł grać jako pierwotnie zastąpiony aktor, ponieważ społeczność wciąż próbuje dodawać nowe miejsca na postacie do ekranu wyboru Marvela 3.


Naliczyliśmy 42 zmodyfikowane postacie zawarte w pakiecie modów, oprócz Strider, Hsien-ko, Amaterasu, Storm, Modok, Ghost Rider, Doctor Doom i Shuma Gorath, które wciąż mogą wybierać ze starej ekipy.


Oczywiście nie będziesz mógł łatwo grać w to online, więc lepiej graj lokalnie lub za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak Parsec.

READ  Co to za kręgi na kartach Chrome?


Sprawy naprawdę zaczynają wyglądać tak, jakby społeczność mogła stworzyć Marvel vs. Capcom, gdy pokonają ostatnie pozostałe przeszkody, aby w pełni go zmodyfikować.