25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ognisty pirat Byron Leftwich – ProFootballTalk

Ognisty pirat Byron Leftwich – ProFootballTalk

Obrazy Getty’ego

Trener Piratów, Todd Bowles, powiedział dwa dni temu, że tam To nie była decyzja O przyszłości koordynatora ofensywy Byrona Leftwicha z drużyną, ale Bucs już podjęli tę decyzję i doprowadzi to do zmiany w Tampie.

Rick Stroud z Tampa Bay Times Donosi, że Bucs Wystrzelili lewicowy. Posunięcie to było powszechnie oczekiwane po tym, jak Bucs zajęli 25. miejsce pod względem punktów zdobytych w sezonie zasadniczym i po raz kolejny odpalili ofensywną passę w przegranej play-off z Cowboys.

Stroud wspomniał, że zespół rozstaje się również z kilkoma innymi asystentami.

To ostry spadek dla Leftwich, który objął stanowisko głównego trenera w tym momencie w zeszłym roku i podobno prowadził rozmowy, aby dostać pracę z Jaguarami, zanim zwrócił się do Douga Pedersona. Sezon 2023 był czwartym sezonem Leftwich w ataku w Tampie i wygrali Super Bowl w 2020, ale był to także ich pierwszy bez Bruce’a Ariansa jako głównego trenera, a zespół nie odniósł takiego sukcesu, jak kiedyś dla Leftwich. sezony za sterami.

Na poszukiwania nowego koordynatora przez Tampę wpłynie niepewność co do pozycji rozgrywającego. Toma Brady’ego Został zatrudniony za darmo i nie dał żadnych wskazówek, że planuje wrócić, więc ktokolwiek podejmie tę pracę, zrobi to bez jasnego pojęcia, kto zajmie najważniejsze miejsce w jednostce.READ  Big Ten Wrestling Championship 2023, Wyniki