26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iPhone 14 Pro Max

Oferty na iPhone’a 14 – oszczędź do 1000 USD na Verizon, AT&T i nie tylko

Oferty na iPhone’a 14 są już dostępne, z ofertami od dostawców od AT&T po Verizon.

Odsłonięty we wrześniu Wydarzenie AppleNowa iPhone 14 Ma 6,1-calowy wyświetlacz OLED i zaczyna się od 799 USD. Tymczasem nowy iPhone 14 Plus Ma większy wyświetlacz OLED o przekątnej 6,7 cala i zaczyna się od 899 USD. Oba telefony działają na chipsecie A15 Bionic poprzedniej generacji firmy Apple.

Jeśli szukasz większej mocy, nowy 6,1″ iPhone 14 Pro i 6,7 cala iPhone 14 Max Wykorzystuje nowy chipset Apple A16 Bionic. Zaczynają się odpowiednio od 999 USD i 1099 USD. A Zamówienia w przedsprzedaży iPhone’a 14 Jest już dostępny, więc jeśli chcesz uniknąć długiego oczekiwania na smartfony Apple nowej generacji, sugerujemy zamówienie już dziś.

Ale jeśli nie spieszysz się i chcesz ubić ofertę z łączem przewoźnika, mamy Cię w zasięgu ręki. Na przykład Verizon jest właścicielem Uruchomiła swój plan One Unlimited na iPhone’aktóry łączy subskrypcję Apple One z miesięcznym planem transmisji danych i pozwala zaoszczędzić do 480 USD rocznie.

Inne oferty dotyczące iPhone’a 14 wymagają Wymień swojego starego iPhone’a Lub uaktualnij, aby wybrać nieograniczoną liczbę planów 5G, aby odblokować oszczędności. na przykład, Oferty telefonów Verizon A Oferty telefonów AT&T Co najmniej 800 USD zostanie potrącone z każdego telefonu, jeśli kupisz nowe urządzenie w ramach planu ratalnego.

Mając to na uwadze, oto najlepsze promocje, jakie znajdziesz teraz.

Najlepsze oferty na iPhone’a 14

Oferty na iPhone’a 14 Plus

Oferty na iPhone’a 14 Pro

Oferty na iPhone’a 14 Pro Max

READ  Powodzenia w zastanawianiu się, jak pobrać Warzone 2.0