12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy wygląd polskiej strony VOD.PL

Ringer Axel Sprinkler Polka udostępnił nową wersję swojego serwisu VOD.PL, wspólnego przedsięwzięcia z polską firmą Redge Technologies, wcześniej znaną jako Attende Software.

Nowa wersja serwisu VOD.PL będzie obsługiwać najważniejsze punkty końcowe oraz zawierać atrakcyjne aplikacje UX i UI. Dostęp do filmów i seriali z bazy VOD.PL jest możliwy przez określony czas w ramach oferty. Nowa odsłona serwisu VOD.PL oferuje nowoczesny odtwarzacz wideo oraz wyszukiwarkę dostępnych tytułów. Nawigacja została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikowi szybkie znalezienie poszukiwanych treści. Nowością jest również możliwość zapisywania wybranych filmów i seriali na liście ulubionych.

Obecny system logowania to O! Zastąpione bezpieczną i intuicyjną autoryzacją dostarczoną przez Kondo. Umożliwia dostęp nie tylko do VOD.PL, ale także do wielu serwisów, serwisów i ofert z wielokrotnym loginem i hasłem.

Odwiedzający mogą korzystać z VOD.PL w nowszych wersjach przeglądarek internetowych oraz aplikacji na Androida lub iOS. Aplikacje obsługują Google Chromecast, kolejnym krokiem jest dostarczenie ekskluzywnych aplikacji VOD.PL na telewizory z systemami Android TV, Samsung TV i LG WebOS.

Komentując ten rozwój, Piotr Słubowski, Dyrektor Ringier Axel Springer Polka, Dyrektor Pionu VOD, powiedział: „Mam nadzieję, że nowa wersja serwisu VOD.PL będzie satysfakcjonująca dla naszych użytkowników. Podczas współpracy skupiliśmy się na doświadczeniu odbiorców i realizacji funkcji, z których najprzyjemniej korzystać na naszej stronie. Wśród innowacji wyróżniamy intuicyjny interfejs, nowoczesny odtwarzacz oraz nowy system uwierzytelniania.”

Presmisla Frasunek, członek zespołu Ridge Technologies, dodała: „Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z szefem sektora cyfrowego w Polsce. Serwis VOD.PL zawsze był wzorem, jeśli chodzi o jakość i rozpiętość biblioteki treści. Wierzymy, że aktualizacja tej technologii przyczyni się do sukcesu rynkowego.”

READ  Po Polsce Rumunia chce kupić amerykańskie czołgi Abrams