26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy właściciel Oakland Mall w Troi ogłasza plany rewitalizacji i zmiany nazwy

Nowy właściciel Oakland Mall w Troi ogłasza plany rewitalizacji i zmiany nazwy

Troy, Michigan. – Parking w Centrum handlowe Auckland Może nigdy nie będzie tak pełny, jak kiedyś, ale nowy właściciel centrum handlowego powiedział, że planuje ulepszyć.

W ostatnich latach, gdy stare centra handlowe przeszły na nowych właścicieli, plany często obejmowały ich wyburzenie. Nowy właściciel Auckland Mall, Mario Kizzy31-latek powiedział, że bardziej interesuje go renowacja. Planuje przywrócić ruch pieszy do centrum handlowego.

Kizzy chce zmienić centrum handlowe w miejsce dla całej rodziny. Powiedział, że istnieje potencjał dla rynków rolników parkingowych, nowych flagowych restauracji i przyciągnięcia lokalnych artystów.

„Wydaje się, że jest to jedna z najspokojniejszych lokalizacji w metrze Detroit i zamierzamy ją obudzić” – powiedział Keese. „Nie za dużo pieniędzy. Nie chcemy przynosić złotych rzeźb do tego miejsca. Chcemy wprowadzić sztukę, chcemy wprowadzić to, co nazywam kulturą hipsterską i możecie zobaczyć rzeczy tutaj – idziemy aby dokonać kilku bardzo prostych zmian, które zajdą daleko”.

ogłoszenie

Stacy Wells Posiada Butik z ciastami dla dzieci, który został otwarty we wrześniu. Wells powiedziała, że ​​nie może się doczekać nowej nieruchomości.

„Myślę, że to świetna okazja, że ​​jesteśmy tutaj w tym czasie. Nie mogę się doczekać nadchodzących zmian. Wiesz, to przyciąga więcej ludzi” – powiedział Wells.

Zgiełk z biegiem lat osłabł. Nawyki konsumenckie, zwłaszcza w młodszych grupach demograficznych, trend w kierunku zakupów online. Kizzy też to bierze.

„Jeśli otworzysz tutaj sklep, możesz prowadzić sprzedaż detaliczną, możesz obsługiwać gości wchodzących do centrum handlowego, ale możesz także wypracować tylne drzwi, dzięki którym UPS może wysłać około 150 pudełek do lokalnej społeczności” – powiedział Keese. .

Hobby Lobby pojawi się tam, gdzie kiedyś byli Sears, a LongHorn Steakhouse również pojawi się w centrum handlowym.

READ  Warren Buffett twierdzi, że sprzedał wszystkie swoje akcje na całym świecie z ogromną stratą

ogłoszenie

Remonty Auckland Mall obejmują nową nazwę.


Czytać: Więcej lokalnych wiadomości


Copyright 2022 by WDIV ClickOnDetroit – Wszelkie prawa zastrzeżone.