26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy Porządek Świata i sensacyjny „Indiana Jones” – Deadline

Nowy Porządek Świata i sensacyjny „Indiana Jones” – Deadline

Harrison Ford jest dobry w fotografii Kapitan Ameryka: Nowy porządek świata Gdzie aktor dołącza do Marvel Cinematic Universe jako generał Thaddeus „Thunderbolt” Ross.

W niedawnym wywiadzie z SzanowanyFord otworzył się na temat wyczerpującego harmonogramu, mówiąc: „Są ciężkie dni, łatwe dni, zabawne dni i wszelkiego rodzaju dni”.

Kontynuował: „To trudny harmonogram i tak, jest zabawny. Ale to nie jest spacer po parku. To nie jest fajna zabawa. To praca”.

Ford przejmuje rolę zdobywcy Oscara Williama Hurta na przestrzeni lat w MCU, począwszy od 2008 roku Niesamowity Hulk. Ostatni raz Hurt zagrał tę postać w 2021 roku Czarna Wdowa przed śmiercią na początku tego roku.

Oprócz fotografowania plików Kapitan Ameryka Kontynuacja, którą Ford również promuje Indiana Jones i tarcza przeznaczenia. Aktor, który ma teraz 80 lat, zaczął wykonywać swoje własne akrobacje grając Indianę Jonesa i przypomniał sobie konkretny moment podczas kręcenia sekwencji akcji na koniu.

„Pomyślałem: Co to kurwa jest? Jakbym został zaatakowany przez intruzów. Spoglądam w dół i widzę tam trzech kaskaderów, którzy pilnują, żebym nie spadł ze strzemienia” – wspomina. „Powiedzieli, och, po prostu się przestraszyliśmy, bo pomyśleliśmy, no wiesz, i bah bah bah bah. A ja powiedziałem, zostaw mnie w spokoju, jestem starym człowiekiem…”

I kontynuował: „Zostaw mnie w spokoju, jestem starym człowiekiem, który zsiada z konia i… chcę, żeby tak wyglądał!”

READ  Disney jest największym zwycięzcą i przegranym w kasie Święta Dziękczynienia