7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy pełny materiał filmowy z meczu Manon, Marisy, JP i Dee Jay w Street Fighter 6 pokazuje wiele z tego, co mogą zrobić nowe postacie


Chociaż pełna lista startowa Street Fighter 6 jest znana od miesięcy, wciąż jest tak mało informacji na temat najnowszych postaci, że pozostaje to tajemnicą.

Ostatnia wielka impreza dla Street Fighter League Pro-JP Zeszło dziś wcześniej, a Capcom miał premierę specjalną, ujawniając pierwszy kompetentny pełny materiał z meczu Manon, Marissy, JP i DJ, a także Blanca i Dhalsim.

Chociaż finały nie są jeszcze dostępne w YouTube, Samiec alfa Udało mi się uchwycić galerie SF6 i udostępnić je online.


Nie wiemy, kto steruje tymi meczami, ale znacznie lepiej prezentują gadżety i kombinacje nowej postaci niż poprzednia oferta i ujawniają wiele o tym, jak działają.


Jeśli chodzi o mecze, jest Dee Jay vs. Dhalsim, Manon vs.


Zaczynając od Manon vs.


Jak wspomniano wcześniej, Manon ma unikalną mechanikę, która zwiększa jej poziomy po rzutach przyłożenia, co wydaje się wzmacniać jej zapał i może nawet pozwalać jej wchodzić na wyższe poziomy.


Duże wymachy Marissy dają jej mnóstwo kątów i wygląda na to, że może dalej naciskać przyciski po swoim skokowym ataku. Oprócz tego zobaczymy bezgotówkową wersję Level 3 Super Art.

JP walczy jedną ręką, która zwykle pozostaje za jego plecami, podobnie jak Oro, ale nadrabia to zwiększonym zasięgiem, jaki zapewnia jego różdżka, i kilkoma specjalnymi umiejętnościami dalekiego zasięgu, które wydają się wychodzić dość szybko.


Wydaje się, że JP ratuje lewą rękę, aby użyć swoich zdolności psychicznych, i otrzymujemy krótkie ujęcie superzdolności poziomu 2, przywołującej wiele żyć, aby zaatakować wroga.

READ  Aktualizacja systemu Nintendo Switch 15.0.1 jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji


Rzut Blanca EX wydaje się być dość mocny i może kumulować się w piłce EX w górę przy trafieniach Kontry Kary, aby uzyskać dodatkowe obrażenia.


Jego superumiejętność poziomu 2 jest podobna do V-Triggera 2 ze Street Fighter 5, co pozwala mu wykonywać więcej przewrotów w powietrzu z rzędu, a rozpoczęcie pułapki na Blankę-chan wydaje się tak długie, że byłoby trudne do użycia poza powalenie podczas lądowania.

Dee Jay ma wszystko ze swojego starego zestawu, z wyjątkiem energii, która pozwala mu zmienić go w znacznie bardziej śliską postać z większą liczbą możliwości kombinacji niż kiedykolwiek wcześniej.


Gwiazda popu może teraz żonglować kulami ognia, a materiał filmowy pokazuje, że wersja Overdrive jest dość szybka, biorąc pod uwagę, że rzuca się na twarz Dhalsima i wyrzuca go z nowej postawy.


Ruch Dhalsima poprzez teleportację i pływalność może być nawet lepszy niż w SF5, ale jego długie kończyny wciąż mogą być dość karalne.


Podamy bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co zobaczymy w tych nowych meczach, więc bądźcie czujni, aby uzyskać więcej informacji o Street Fighter 6 na EventHubs.