22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa aktualizacja Galaxy A33 5G wprowadza tryb konserwacji, listopadową poprawkę bezpieczeństwa

Nowa aktualizacja Galaxy A33 5G wprowadza tryb konserwacji, listopadową poprawkę bezpieczeństwa

Samsung ma Aktualizacja zabezpieczeń z grudnia 2022 r. została szybko wdrożona dla większości swoich smartfonów. Jednak niektóre telefony Galaxy nie spotkały się z takim samym zainteresowaniem ze strony firmy. Na przykład plik Galaxy A33 5G Otrzymanie aktualizacji zabezpieczeń z listopada 2022 r. miesiąc później niż idealny moment.

W Europie pojawiła się najnowsza aktualizacja oprogramowania dla Galaxy A33 5G. Zawiera wersję oprogramowania układowego A336BXXU4BVKBObecnie jest dostępny w Słowenii. Inne kraje europejskie powinny ją otrzymać w ciągu najbliższych kilku dni. the Poprawka zabezpieczeń z listopada 2022 r zawarte w tej aktualizacji Naprawia czterdzieści luk w zabezpieczeniach. Aktualizacja przynosi również schemat konserwacji Ten Samsung zadebiutował kilka miesięcy temu.

Jeśli jesteś użytkownikiem Galaxy A33 5G w Europie, w każdej chwili możesz otrzymać aktualizację zabezpieczeń z listopada 2022 roku. Możesz sprawdzić dostępność nowej aktualizacji, przechodząc do ustawienia » aktualizacja systemu i podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj. Możesz także uzyskać nowe oprogramowanie układowe z naszej bazy oprogramowania układowego i sflashuj go ręcznie.

SAMSUNG Wydanie Galaxy A33 5G obok Galaxy A53 5G i Galaxy A73 5G na początku tego roku z Androidem 12 na pokładzie. On ona Otrzymanie aktualizacji One UI 5.0 opartej na systemie Android 13 Kilka tygodni temu zawierała aktualizację zabezpieczeń z października 2022 r.

SAMSUNGGalaxy A33 5G

READ  Wyciekły obraz z zegarka Pixel Watch pokazuje projekty pasków, tarcze zegarka i integrację z Fitbit