4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Niepowodzenie pierwszej misji DLC Cyberpunk odblokowuje sekretne zakończenie

Niepowodzenie pierwszej misji DLC Cyberpunk odblokowuje sekretne zakończenie

zdjęcie: CD Projekt Czerwony

Cyberpunka 2077 Gracze często są nagradzani za odkrywanie Night City na uboczu, ale nigdy za wcześnie Właśnie został uruchomiony Iluzoryczna wolność ekspansja. Niezaliczenie jednego z wczesnych celów DLC nie tylko zakończy grę, ale także zakończy się niepowodzeniem całego zadania z rozszerzeniem.

Odkrycie to rozprzestrzeniło się niedawno w Internecie W klipie Wysłane przez Cyberpunk Mania syntezatorów ziemniaczanych. Wraz z przejściem misji „Pies zjada psa” do „Dziura w niebie” gracze mają za zadanie ocalić wartościowy cel przed pewną zagładą. Jeśli zdecydują się to zignorować lub dotarcie na miejsce zajmie im zbyt dużo czasu, misja zakończy się niepowodzeniem, co zakończy się specjalnym krótkim epilogiem autorstwa Johnny’ego Silverhanda Keanu Reevesa. W zasadzie wszystko Iluzoryczna wolność Główne misje fabularne zostają wówczas zamknięte. Ups.

Wyświetlane jest ostrzeżenie o spoilerze.

Ważną postacią, o której mowa w „Dziurze w niebie”, jest oczywiście prezydent NUSA Myers. Pierwsza część misji polega na dotarciu na miejsce katastrofy. To powinna być najłatwiejsza część, ale wydaje się, że tak nie było w przypadku brata Synth Potato. Zamiast tego jechał jak szalony i nigdy nie dotarł do celu, przypadkowo otwierając jeden z punktów ekspansji.Sekretne zakończenia„W leczeniu.

„Możesz od razu ponieść porażkę Cyberpunk Phantom LibertyWprowadzenie, a jeśli zignorujesz cel, stracisz dostęp do całego głównego zadania DLC i pozwolisz Myersowi umrzeć w specjalnym przerywniku filmowym i wersecie od Johnny’ego, jeśli to zrobisz! Syntezator ziemniaczany Wczoraj napisał na Twitterze. „Pozdrowienia dla mojego brata za jazdę jak idiota i zauważenie tej szalonej dbałości o szczegóły i fajnego jajka wielkanocnego”.

Czytaj więcej: 17 niezbędnych zadań pobocznych Cyberpunka 2077 do znalezienia w Night City

To nieudane zakończenie pokazuje, jak V budzi się po przerwie w dostawie prądu na Ziemi w Dogtown. „Wasza prezydencka akcja ratunkowa. Ponura porażka” – mówi Johnny Silverhand. „Szczerze mówiąc, pozbądź się tego”. Następnie sugeruje, żebyście zaczęli żyć dalej, zaczynając od drinka.

Na szczęście każdy, kto przypadkowo dostał to zakończenie, może wczytać ponownie swój ostatni automatyczny zapis, aby wrócić i spróbować pomyślnie ukończyć misję, aby kontynuować. Iluzoryczna wolność Linia zadań. Jak podkreśla Synth Potato, jest to miła, alternatywna ścieżka dźwiękowa, która sprawia, że ​​życie staje się pełniejsze Cyberpunka 2077 Bardzo bogate doświadczenie.

READ  Wyze wprowadza na rynek inteligentny mechanizm otwierania drzwi garażowych, który integruje się z kamerą Wyze