21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Niemcy vs Polska – typy bukmacherskie, kursy i kursy

Niemcy vs Polska - prognozy, typy bukmacherskie i kursy |  3 lipca 2022

Niemcy zagrają u siebie w Bremie z Polską w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Czy drużyna potwierdzi swój status faworytów wygraną? Zróbmy kilka zakładów na raz.

Odbierz swój bonus powitalny!

Po pięciu rundach drugiej rundy kwalifikacyjnej Niemcy wygrały cztery i przegrały tylko jedną. Pod wodzą kanadyjskiego eksperta Gordona Herberta, byłego trenera Avtodora Sarato, drużyna niespodziewanie przegrała u siebie z Estonią. Jednak dwukrotnie pokonali Izrael, a na trasie pokonali Polskę i Estończyków, domagając się zemsty.

Ostatnie zwycięstwo miało miejsce 30 czerwca. 88:57 – Christian Sengfelder miał 23 punkty; Isaac Bonga miał 14 punktów, siedem zbiórek, a Dennis Schroeder dziewięć asyst.

Jeśli Polska przegra z Niemcami, nie będą mogli wejść do kolejnej rundy kwalifikacyjnej. Na koniec pięciu rund mają tyle samo punktów co Estonia i Izrael. Ponownie, jeśli przegrają z Niemcami, Polacy będą zależeć od wyniku bezpośredniego meczu. Zespół przegrał 3 z 5 meczów, pokonując Izrael i Estonię dwoma punktami w dogrywce.

Pod wodzą Chorwata Igora Milicica najlepszym zawodnikiem w poprzednim meczu z Izraelem (90:85 (75:75)) był Zenit Mateusz Ponitka, były zawodnik St. Petersburga, który zdobył 23 punkty, dziewięć zbiórek i sześć asyst. .

Polska ciężko walczyła z Izraelem i Estonią, więc Niemcy, jedna z najbardziej niedocenianych i mocnych drużyn, nie powinna mieć problemu z pokonaniem Polaków u siebie. Z niemieckim bramkarzem Dennisa Schrödera rywalizacja nie będzie owocna, ale wygrają. Jeśli nie przez atak, to przez obronę. Zwycięstwo Niemców w drugiej części meczu jest przewidywaniem.

READ  Białoruś zaprzecza pogorszeniu sytuacji migrantów na polskiej granicy

  • TelecomAsia Sport Darts poszukuje typerów. kontakt [email protected] Po więcej informacji.