13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Nie ma się z czego śmiać”

„Nie ma się z czego śmiać”

  • Aaron Rodgers milczy od czasu, gdy postawiono zarzuty pod adresem Jimmy'ego Kimmela
  • Stephen A. również to poparł Smith o tym, jak Pat McAfee poradził sobie z tą sytuacją
  • DailyMail.com dostarcza najnowsze międzynarodowe wiadomości sportowe

zapytał Stephen A. Smith poprosił Aarona Rodgersa, aby przeprosił Jimmy’ego Kimmela po tym, jak powiedział, że komik zostanie wpisany na listę współpracowników Jeffreya Epsteina.

Rozgrywający New York Jets postawił zarzuty podczas swojego cotygodniowego wtorkowego wystąpienia w The Pat McAfee Show, co skłoniło komika do zagrozenia podjęciem kroków prawnych.

Sam McAfee odniósł się w środę do oburzenia, twierdząc, że Rodgers „tylko rozmawiał z Kimmelem”, z którym ma długą historię napięć.

Kolega McAfee z ESPN, Smith, wypowiedział się na temat tego zdarzenia w swoim programie zatytułowanym w tym tygodniu i oprócz żądania przeprosin od Rodgersa, pochwalił reakcję McAfee.

„Mogę pochwalić Pata McAfee za przeprosiny, ale jako pierwszy powiem, że nie musiał” – powiedział Smith w swoim programie.

zapytał Stephen A. Smith poprosił Aarona Rodgersa, aby przeprosił Jimmy’ego Kimmela za oświadczenie Epsteina
Rodgers powiedział w tym tygodniu w Pat McAfee Show, że Kimmel znajdzie się na liście Epsteina

Nie zrobił nic złego. To jego program, program jest na żywo, a on nie wiedział, co powie Aaron Rodgers.

„Czuję się, jakby Pat McAfee trafił w sedno, kiedy powiedział, że Aaron Rodgers właśnie go atakuje [Kimmel]„On tylko żartował, niekoniecznie mówił coś takiego poważnie” – powiedział Smith.

„Ale pozwólcie, że powiem to w imieniu Aarona Rodgersa – Jeffrey Epstein nie jest powodem do żartów.

Kocham Aarona Rodgersa, wszyscy wiedzą, że to zły facet, znasz mnie. Ale Aaron Rodgers powinien po prostu przeprosić. Jasne i proste. Po prostu skomplikuj sytuację. Nawet jeśli nie lubisz Jimmy'ego Kimmela, też to powiedz!

Dzień po tym, jak Rodgers przedstawił zarzuty na żywo w programie McAfee, gospodarz i były zawodnik NFL odniósł się do sytuacji po gniewnej reakcji Kimmela.

READ  Jewel w wyjątkowy sposób zmienia hymn narodowy — a internet ma swoje opinie

Zarumieniony Kimmel udał się do X, aby wyrazić swoją złość. Drogi draniu: dla jasności, nigdy nie spotkałem, nie podróżowałem, nie odwiedziłem ani nie miałem żadnego kontaktu z Epsteinem, a mojego nazwiska nie znajdziesz na żadnej „liście” poza ewidentnie fałszywymi bzdurami, które mówią o miękkich głupcach takich jak ty „Wydają się nie do odróżnienia od rzeczywistości” – powiedział ze złością komik.

„Twoje lekkomyślne słowa narażają moją rodzinę na niebezpieczeństwo. Kontynuuj, a my omówimy fakty w sądzie.

„Było kilka rzeczy, o których prawdopodobnie będziemy musieli usłyszeć od Aarona i miał to być ustny żart, który mógł stać się bardzo poważnym zarzutem” – powiedział McAfee na początku swojego przemówienia. pokaż w środę. Prowadzi to do ogromnej historii z dnia na dzień.

Prezenter telewizyjny występujący późnym wieczorem wściekle wycelował w X i stwierdził, że twierdzenia Rodgersa „narażają moją rodzinę na niebezpieczeństwo”

„Ale rozumiem dokładnie, dlaczego Jimmy Kimmel czuł się w ten sposób, zwłaszcza biorąc pod uwagę swoją pozycję, ale myślę, że Aaron po prostu próbował porozmawiać”.

– Czy posunął się za daleko? Cóż, Jimmy Kimmel zdecydowanie powiedział, że tak jest. Ale to byli Aaron i Jimmy, to byli ludzie [jousting a bit].

„Oczywiście nie podoba nam się fakt, że jesteśmy kojarzeni z czymkolwiek negatywnym. Lubimy, gdy nasz program jest świetny, szczęśliwy i zabawny. Ale ponieważ mówimy głupie rzeczy i wszystko lekceważymy, oczywiście niektóre rzeczy ludzi bardzo denerwują o tym, zwłaszcza gdy są to poważne zarzuty.

„Dlatego przepraszamy, że jesteśmy tego częścią”. Nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć, co Aaron ma do powiedzenia na ten temat. Mam nadzieję, że ta dwójka sobie z tym poradzi.

Od czasu swojego wystąpienia we wtorkowym programie Rodgers jak dotąd milczy.

Według AJ Pereza z Front Office Sports rzecznik ESPN odmówił komentarza w tej sprawie w poniedziałkowy wieczór zapytany, czy rozważają przyszłość Rodgersa jako cotygodniowego gościa, gdzie rozgrywający Jets otrzymuje wynagrodzenie za swoje występy.

READ  Podsumowanie plotek: Triple H wraca do NXT, Foley opuszcza WWE, Charlotte Flair