6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nia Long przemawia w sprawie rzekomego przypadku narzeczonego Im Odoka

Nia Long przemawia w sprawie rzekomego przypadku narzeczonego Im Odoka

Nia Long Na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę.


The fatalny związek Aktorka wydała ekskluzywne oświadczenie dla People po swoim narzeczonym, Jestem OdokaByłem zawieszony od mojej tury Jako główny trener Boston Celtics po rzekomym romansie z pracownikiem.


„Wylew miłości i wsparcia ze strony rodziny, przyjaciół i społeczności w tym trudnym czasie wiele dla mnie znaczy” – powiedział Long. „Proszę o poszanowanie mojej prywatności podczas przetwarzania ostatnich wydarzeń. Przede wszystkim jestem matką i nadal będę skupiać się na moich dzieciach”.
Long (51 lat) i Udoka (45 lat) są zaręczeni od 2015 roku. Razem powitali syna — Kez Sunday Udoka — w 2011 roku. Long ma innego syna, 21 lat, Masai Dorsey II, z poprzedniego związku z aktorem Masai Dorsey.


Czwartek, Boston Celtics wydał oświadczenie Na natychmiastowy komentarz zespołu Udoka. W tym czasie powiedzieli, że Odoka naruszył „politykę zespołową” i wskazali, że jego przyszłość z zespołem zostanie oceniona.
Krótko przed wydaniem Manifestu Celtics, ESPN Stwierdziła, że ​​Odoka miała „rolę w intymnej relacji z franczyzobiorcą”.


Ludzie później potwierdzili zarzuty.


Odoka później złożył oświadczenie Dla mnie w ESPN Malika Andrews w sprawie rzekomego związku. „Chcę przeprosić naszych graczy, fanów, całą organizację Celtics i moją rodzinę za to, że ich zawiedli” – powiedział. „Przepraszam, że postawiłem zespół w tak trudnej sytuacji i akceptuję decyzję zespołu”.


Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się BEZPŁATNY codzienny newsletter LUDZIE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.


Jego list kończył się: „Z szacunku dla wszystkich zainteresowanych nie będę miał dalszych komentarzy”.


Odoka jest głównym trenerem drużyny od 2021 roku.

READ  Netflix pozwany za zniesławienie przez Rachel Williams — The Hollywood Reporter