13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

New York Giants wprowadza na rynek LB Blake Martinez w zaskakującym ruchu

New York Giants wprowadza na rynek LB Blake Martinez w zaskakującym ruchu

The New York Giants wypuściło początek pomocy Blake Martinez Czwartek nagłym ruchem.

Źródło podało, że decyzja była obopólna. Obie strony uznały to za najlepsze dla obu stron.

Martinez został zwolniony z treningu w środę z powodów osobistych. Wrócił w czwartek, ale szybko opuścił szatnię, gdy weszli reporterzy.

Kilku graczy rozmawiało o tym, co się dzieje z Martinezem. Okazało się, że został później zwolniony.

Oczekiwano, że Martinez wystartuje z przeciwnego pomocnika Ty Crowder. Jednak jego rola została zmniejszona w nowej obronie koordynatora Winka Martindale’a, a Crowder zagrał w trzeciej rundzie tego lata. Martinez był słaby w nowej obronie pod Martindale.

Giganci są teraz bardzo chudzi w środku pola. nie weteran Bobry Darian Był następny w kolejce, ale tego lata zerwał ACL. Nowy Jork ma teraz debiutanta w piątej rundzie Mika McFadden i weteran Austin Caletro Być może, aby wypełnić puste miejsce.

28-letni Martinez opuścił większość zeszłego sezonu po zerwaniu lewego przedniego więzadła krzyżowego we wrześniu ubiegłego roku. Rozpoczął wszystkie 16 meczów podczas swojego pierwszego sezonu z Giants i prowadził drużynę ze 151 odbiorami.

Ale zmiana reżimu sprawiła, że ​​Martinez dowiedział się o tym. Giganci renegocjowali swój kontrakt na początku tego roku, aby zapewnić limit wynagrodzeń w wysokości 6 milionów dolarów w ostatnim roku jego kontraktu.

Giganci są twardzi w stosunku do limitu wynagrodzeń, a dyrektor generalny Joe Shuen powiedział wcześniej tego dnia, że ​​prawdopodobnie będą musieli zrestrukturyzować umowę, aby uzyskać limit zgodności do przyszłego tygodnia. Ale uwolnienie Martineza niewiele im w tym pomaga. Nowy Jork oszczędza dzięki temu ruchowi mniej niż 200 000 USD, a następnie musi go wymienić na liście.

Martinez ma zagwarantowane 1,25 miliona dolarów w tym sezonie w ramach zmienionej umowy.

Jego miejsce na liście przejął atakujący nawigator zdjęcia philipsadomagał się od olbrzymów koncesji od Baltimore Ravens.

READ  Darius Miles: koszykarz z University of Alabama został wyrzucony z drużyny po oskarżeniu o morderstwo