21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NASA zafascynowana obiektem podobnym do makaronu znalezionym na Marsie

NASA zafascynowana obiektem podobnym do makaronu znalezionym na Marsie

To jest nowe!

Pocałunek szefa kuchni

Ukochany łazik marsjański NASA Znajdź coś Szczególnie dziwne podczas przemierzania czerwonej planety – zawinięty chaos Nieznana, przypominająca strunę substancja To prawie jak wir makaronu.

Niestety, chociaż nie bylibyśmy zaskoczeni, gdybyśmy dowiedzieli się, że życie pozaziemskie cieszy się również linguinem, ramenem lub jakimkolwiek innym posiłkiem skoncentrowanym na makaronie, prawdopodobnie ta osobliwość jest w rzeczywistości częścią kosmicznych odchodów NASA, resztek z Przybycie Percy’ego w 2021 r..

Śmieci NASA

To nie pierwszy raz, kiedy Percy natknął się na odchody NASA na dziewiczej planecie.

Tylko w zeszłym miesiącu, ODKRYTY ROVER To, co uważa się za kawałek koca termicznego – wcześniej połączonego z wiązką odrzutową napędzaną rakietą, która pomogła sondy wylądować na powierzchni naszego kosmicznego sąsiada w zeszłym roku – złożyło się w skałę dwa kilometry od miejsca lądowania.

Percy, z głaz Mam nadzieję, że wciąż jest w chmurach, zajęty kolekcjonowaniem cennych okazów z Krateru Jezero, fascynującego regionu Czerwonej Planety, który zawiera coś, co uważa się za starożytną deltę rzeki. Naukowcy mają nadzieję, że materiały skalne wydobyte z krateru dostarczą dowodów na istnienie Marsa Wspierane życie drobnoustrojów.

NASA utrzymuje linię, że próbki powinny wrócić na Ziemię do 2033ale podróż powrotna – co sama spowodowała plik Spory udział w dramacie Logistycznie wciąż nieuchwytny. W międzyczasie Percy będzie dzwonił do domu ze zdjęciami, a my będziemy mieć oczy szeroko otwarte na więcej kosmicznego spaghetti.

Więcej o eksploracji Marsa: NASA Rover odkrywa możliwe nowe dowody na istnienie starożytnego życia na Marsie

READ  Rakieta księżycowa Artemis pozuje na wyrzutni przed startem