18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mówi się, że wyświetlacz Pixel 8a zostanie zaktualizowany do 120 Hz

Mówi się, że wyświetlacz Pixel 8a zostanie zaktualizowany do 120 Hz

Według nowego raportu nadchodzący Pixel 8a firmy Google otrzyma wyświetlacz 120 Hz, wyjście wyświetlacza Tensor G3 i będzie szerszą dostępnością na całym świecie.

Ciało robota Raporty Google Pixel 8a, który ma zadebiutować w maju w pobliżu Google I/O lub w jego trakcie, przyniesie szereg znaczących ulepszeń.

Pierwszą i być może najbardziej rzucającą się w oczy użytkownikowi byłaby aktualizacja wyświetlacza. Pixel 8a najwyraźniej będzie miał 6,1-calowy wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. To wzrost w porównaniu z 90 Hz w Pixelu 7a. Oczywiste jest również, że wyświetlacz będzie jaśniejszy przy wyższej jasności aż do 1400 nitów podczas oglądania treści HDR.

Jeśli chodzi także o wyświetlacz, wygląda na to, że w momencie premiery będzie to pierwszy telefon Pixel firmy Google obsługujący wyjście wyświetlacza. Niedawno w telefonach Pixel 8 i Pixel 8 Pro dodano tę funkcję w najnowszej aktualizacji wersji beta Androida 14.

Kolejną dużą zmianą w sprzęcie będzie Tensor G3, który jest oczekiwanym ulepszeniem. Google najwyraźniej pójdzie tą samą drogą, co Pixel 7a, używając nieco innej wersji Tensora G3, która może nie być tak wydajna termicznie, aby obniżyć koszty, ale poza tym powinna być bardzo podobna do wersji znajdującej się we flagowych telefonach Google.

Aparaty wydają się niezmienione, z tym samym czujnikiem 64 MP, co w aparacie głównym, wspieranym przez ultraszerokokątny aparat. Wydaje się, że te i inne szczegóły wymienione powyżej pochodzą ze „źródła w Google”.

Wreszcie raport wskazuje również, że Pixel 8a będzie sprzedawany w większej liczbie regionów na całym świecie. Oprócz obecnych 21 krajów, Pixel 8a zostanie rozszerzony o Czechy, Estonię, Finlandię, Węgry, Litwę, Łotwę, Polskę, Rumunię, Słowację i Słowenię. Te dodane kraje zostały obliczone na podstawie informacji o elektronicznej gwarancji Twojego 8a.

Do przecieków na temat Pixela 8a doszło już kilka razy, a Google bezpośrednio potwierdził, że nadejdzie. Jak wspomniano wcześniej, urządzenie prawdopodobnie zostanie wypuszczone około I/O 2024, które zaplanowano na 14 maja.

READ  Świeże rendery Galaxy S23 Ultra pokazują płaski ekran

Więcej o Pixelu 8a:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.