10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mówi się, że CM Punk przechodzi operację, która ma trwać osiem miesięcy

Mówi się, że CM Punk przechodzi operację, która ma trwać osiem miesięcy

Wśród wielu rzeczy, które usłyszeliśmy w następstwie Wszyscy są na zewnątrz To był mistrz świata AEW w czasie, gdy CM Punk był ranny. W końcu dowiedzieliśmy się o kontuzji Wydarzenie Podczas meczu PPV z Jonem Moxleyem, a nie ze swoim przyjacielem po mediach Kłócić się Z Ace Steel przeciwko Kenny Omega i The Young Bucks. I powiedziano nam, że Punk cierpiał na Zerwanie mięśnia trójgłowego lewego.

Kiedy to zostało zgłoszone, nie było wiadomo, czy Punk miał operację naprawy łzy powodującej ból i unieruchomienie ramienia. W tej chwili, Dave Meltzer z Wrestling Observer mówi: Punk przeszedł już operację „na początku tego tygodnia”. Powtórzył, że po operacji następuje „zwykle około ośmiomiesięczny okres rekonwalescencji”. Lekarz Banku zalecił jak najszybszą operację, aby zapobiec zanikowi mięśni.

O wyniku operacji nie wspomina się, ale nie ma powodu, by sądzić, że również się nie udała. Życzymy Punkowi szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia, tak jak my Zastanawiam się nad jego przyszłością Z AEW najwyraźniej wygrywa Schemat Przemówienie ironia Zarząd firmy i były mistrz świata Wisielec Page in Wszyscy są na zewnątrz dociskacz doprowadził do Już notorycznie walcz za kulisami. Wygląda na to, że czeka na wyniki pliku dochodzenie wewnętrzne i negocjacje Punk z właścicielem AEW Tonym Khanem.

READ  Howie Mandel opowiada Joe Roganowi o trwającej depresji