15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mike Trout z The Angels ma kontuzję nadgarstka i czeka na wyniki badań

Mike Trout z The Angels ma kontuzję nadgarstka i czeka na wyniki badań

Serwisy informacyjne ESPN4 lipca 2023, 12:583 minuty na przeczytanie

Mike Trout wypada z gry z powodu widocznej kontuzji nadgarstka

Mike Trott opuszcza grę Aniołów przeciwko Padres w środku walki po widocznej kontuzji nadgarstka.

San Diego- Anioły z Los Angeles Gracz gwiazdorski Mike’a Trouta Wyszedłem w poniedziałek wieczorem 10-3 strata Do Ojcowie San Diego w ósmej rundzie z kontuzją lewego nadgarstka, czym wyraził zaniepokojenie po meczu.

Trout przegapił 0-1 na boisku z Nicka Martineza Prowadził bieg i natychmiast potrząsnął lewym ramieniem. Na krótko wrócił do stanowiska pałkarza, po czym cofnął się i zasygnalizował ziemiance, że potrzebuje pomocy. Menedżer Angels, Phil Nevin i trener, przyszli sprawdzić bunt i został wykluczony z gry; Miki Moniak Skończył czas na pałce, strikeout zaszarżował na Trouta.

Trout przeszedł badania nadgarstka, w tym prześwietlenia i czeka na wyniki.

„Zamachnąłem się i poczułem coś niekomfortowego” – powiedział Trout. „Po prostu czekam na testy i mam nadzieję na najlepsze.

Trzykrotny Gracz Roku MLS dodał: „Nie czuję się dobrze. To znaczy, nie ma dwóch zdań”. „Mam nadzieję, że to tylko skręcony nadgarstek. Nie potrafię opisać bólu, który czułem. Nigdy wcześniej go nie miałem. Nigdy nie miałem problemów z nadgarstkiem ani nic. Po prostu dziwne rzeczy”.

Anioły, które faktycznie zajmują się urazami hakerskimi Antoniego RendonaI Zaka NettoI Brandon Drury I Geo OrchilaPrzegrali po raz piąty w ostatnich sześciu meczach.

„Cały czas rozmawialiśmy o naszej głębokości i została ona przetestowana” – powiedział Nevin. Dodaliśmy do tego. Straciliśmy na tym kilka dużych kawałków. Rozmawialiśmy o kolejnym facecie. To samo w tym przypadku. Daje to komuś szansę na lepsze spojrzenie i lepsze uderzenie w nietoperze, w zależności od wyników testów Mike’a. Więc zobaczymy. Jak to pójdzie?

Trout został trafiony dwukrotnie i wyszedł w poniedziałek wieczorem, w tym singiel RBI w szóstym. 263 z 18 home runami i 44 RBI w 81 meczach.

To był pstrąg Wybrany do swojej jedenastej drużyny All-Stari ma rozpocząć w przyszłym tygodniu Midsummer Classic w Seattle po opuszczeniu dwóch poprzednich z powodu kontuzji.

Associated Press i Reuters przyczyniły się do powstania tego raportu.

READ  Nuty atlantyckie: Harden, Mills, Simmons, Simovich, Nicks