24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Męska drużyna UConn została opóźniona do Final Four z powodu problemów z samolotem

Męska drużyna UConn została opóźniona do Final Four z powodu problemów z samolotem

Męska drużyna koszykówki UConn wyrusza do finałowej czwórki w Arizonie późnym wieczorem w środę po tym, jak z powodu szeregu problemów opóźniono jej lot z Connecticut.

NCAA podała w oświadczeniu, że wyjazd zespołu został przełożony na godzinę 23:30 ET w środę ze względu na problemy mechaniczne. Pierwotnie lot UConn miał wylecieć około godziny 18:00 czasu wschodniego.

„We współpracy ze szkołami i czarterowymi liniami lotniczymi NCAA pracowała nad opracowaniem kilku opcji alternatywnych podróży do Phoenix” – stwierdziła NCAA.

Źródła podają Pete'owi Thamelowi z ESPN, że problemy mechaniczne doprowadziły do ​​problemów kadrowych. Źródła podają, że tamilskim źródłem są również problemy mechaniczne, które utrudniają zapewnienie samolotu wystarczająco dużego, aby pomieścić grupę podróżniczą zespołu.

Zespół spodziewa się przybyć do Arizony około 2:00 czasu pacyficznego w czwartek i podzielić grupę, aby umożliwić ludziom dotarcie do Final Four w późniejszych wyjazdach, przy czym pierwszeństwo mają gracze i trenerzy, którzy przybędą na mecz pierwsi, podają źródła tamilskie.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, że UConn przybędzie później, niż oczekiwano, i przykro nam, że miało to wpływ na podróże zespołu” – stwierdziła NCAA.

Wraz ze stanami NC, Purdue i Alabamą w czwartek w Glendale w Arizonie spółka UConn będzie miała zapewnioną dostępność mediów, praktyki i inne obowiązki. Oczekuje się, że NCAA zbada zmianę harmonogramu UConn, aby uwzględnić opóźniony przyjazd zespołu, podają źródła tamilskie.

CBS Sports jako pierwsza poinformowała o opóźnieniu podróży UConn.

Huskies starają się zostać pierwszym programem, który zdobędzie tytuły mistrzowskie jeden po drugim od czasów Florydy w 2006 i 2007 roku.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Justin Fields zmusi Bears do podjęcia brutalnej decyzji w drafcie do NFL, wybierając numer 1 – NBC Sports Chicago