20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mel C pochwaliła Jakobane w sieci za odwołanie koncertu sylwestrowego w Polsce

Mel C pochwaliła Jakobane w sieci za odwołanie koncertu sylwestrowego w Polsce

Angielska piosenkarka Mel C została pochwalona w sieci po tym, jak ogłosiła, że ​​nie wystąpi na koncercie Jakobane w Polsce.

26 grudnia 48-letnia gwiazda zamieściła obszerne oświadczenie na swoim Twitterze, w którym ujawniła, że ​​nie weźmie udziału w wydarzeniu z powodu „problemów społecznych”.

Chociaż nie rozwinął problemu, który go powstrzymywał, wielu fanów sugerowało, że ma to coś wspólnego Społeczność LGBTQIA+.

Mel C, której prawdziwe nazwisko to Melanie Jayne Chisholm, pojawiła się w programie prowadzonym przez oficjalnego polskiego nadawcę TVB. W ostatnich latach sieć była oskarżana o bycie przeciwko społeczności LGBTQIA+.


Mel C otrzymała ogromne wsparcie za swoją decyzję o wycofaniu się z serialu

Jak wspomniano powyżej, Mel C napisała na Twitterze, że wycofuje się z polskiego koncertu Jakobane w sylwestra.

„W świetle niektórych kwestii, na które zwrócono mi uwagę, a które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mógł wystąpić w Polsce zgodnie z planem w Nowy Rok. Mam nadzieję, że wkrótce tam będę. Życzę wszystkim cudownych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w 2023 roku.

Podczas gdy wielu fanów chwaliło piosenkarza za stawanie w obronie społeczności LGBTQ, jeden powiedział, że nie każda gwiazda rezygnuje z pieniędzy. Poszanowanie i godność.

@MelanieCiMusic W imieniu wszystkich Polaków dziękuję za tę dobrą decyzję, w której najważniejsze są demokracja i rządy prawa, a także szacunek i tolerancja dla różnych kontekstów i grup społecznych.

@MelanieCiMusic Jestem z ciebie taka dumna, kochanie. Te małe rzeczy mogą zmienić świat. Dzięki

@MelanieCiMusic Kocham cię za to, Melanie. Trzymasz się swoich zasad moralnych. Cieszę się, że odwróciłeś się, gdy zorientowałeś się, jaki to kanał. 👏👏👏

@MelanieCiMusic Dzięki. Nie każdy aktor przedkłada godność i wartości nad pieniądze. 👌

@MelanieCiMusic Stań na wysokości zadania, Melanie. My Polacy wyznajemy te same wartości i za to Was kochamy♥️🌈✌🏾


Mel C ujawniła, że ​​spekulacje na temat jej seksualności sprawiły, że lepiej zrozumiała społeczność LGBTQ

W wywiadzie dla The Times UK opublikowanym we wrześniu 2022 roku Mel C ujawniła, że ​​media spekulowały na jej temat za dużo. seksualny Ze względu na swój sportowy wizerunek Spice poczuła większą „bliskość” społeczności LGBTQ.

„To naprawdę pokazuje, jak staliśmy się kulturą, prawda? Bo to było prawie jak oskarżenie o bycie gejem. Wiele z nich zostało ocenionych na podstawie mojego wyglądu, który jest przestarzałą koncepcją, dziękuję bardzo dużo.

Piosenkarka powiedziała, że ​​jest wdzięczna za spekulacje, że jest teraz blisko społeczności dumy, nadal jest na torze dumy i koncertowała po świecie z grupą drag queen Sing the Pink.

„Naprawdę to lubie [it happened] Teraz daje mi to związek z gejami”.

Wcześniej w 2022 r niedoszły Piosenkarka ujawniła w swoim pamiętniku osobiste anegdoty ze swojego życia osobistego i zawodowego. kim jestem.

Powiedziała, że ​​dzień przed swoim pierwszym występem została wykorzystana seksualnie w hotelu Spice Girls. Mel C ujawniła, że ​​cierpiała na depresję i żyła z nią przez lata, ale nauczyła się sobie z nią radzić.

READ  Don Walsh wraca na trzecie miejsce w Polsce, Ryan Cruiser nadal wygrywa

Piosenkarka jest matką 13-letniej Scarlett Starr, którą dzieli z deweloperem i byłym partnerem Thomasem Starrem.

Szybkie linki

Inne prace Sportskeidy