6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mel Brooks ujawnia gwiazdorską obsadę „Historii świata, część 2” – Rolling Stone

Ponownie otwórz historię B(r)ooks

Obejrzyj zwiastun miniserialu Hulu, który w końcu przedstawia kontynuację sagi komediowej z 1981 roku

ponad 40 lat po, po Mela Brooksa Obecność miała zostać nazwana epicką komedią w 1981 roku Historia świata, część pierwszaI kontynuacja filmu Wreszcie gotowy do wydania z podobnym gwiazdorskim zespołem i luźnym przedstawieniem wydarzeń historycznych.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, który upchnął strąki w 90 minut. Historia świata, część druga To będzie czterodniowe wydarzenie, które rozpocznie się 6 marca hulu.

Nick KrollI Ike’a BarinholtzaI Wandy Sykes Brooks prowadził obsadę, w skład której wchodzą także Quinta Bronson, Setha Rogena (jako Noe, znany z „Arki”), Zazie Beetz, Dove CameronA Kumail Nanjiani, Sarah Silverman, Taika Waititi i dziesiątki innych mają pojawić się w trakcie serii.

pospolity

Nowy humor z Druga część — wprowadzony przez Brooksa, który jest współautorem miniserialu — daje wgląd w niektóre postacie historyczne, których historia zostanie sparodiowana: Alexander Graham Bell, Ulysses Grant, Zygmunt Freud, Rasputin, Amelia Earhart, Harriet Tubman, Kubilaj-chan i Jezus Chrystus.

Do zabawy dołączają również Josh Gad, Johnny Knoxville, Emily Ratajkowski, JB Smoove, Jay Ellis, Danny DeVito, Pamela Adlon… i to jest zawarte w zwiastunie.

READ  Megan Thee Stallion i Dua Lipa odtwarzają niesławny moment na scenie między Mariah Carey i Whitney Houston