26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mark Wahlberg został producentem ról poprzedzających Brada Pitta i Toma Cruise’a

Mark Wahlberg został producentem ról poprzedzających Brada Pitta i Toma Cruise’a

Brada Pitta, Marka Wahlberga i Toma Cruise’a.
Stefan Cardinale – Corbis/Getty Images/Joe Scarnesi/Getty Images dla Netflix/Mike Coppola/WireImage/Getty

  • Mark Wahlberg powiedział magazynowi Cigar Aficionado, że został producentem „z konieczności”.
  • Powiedział, że jako producent nie musi czekać, aż gwiazdy takie jak Brad Pitt odrzucą wybrane przez niego role.
  • Wahlberg zastanawiał się także, jak długo będzie działał „w obecnym tempie”.

Mark Wahlberg powiedział, że został producentem, aby nie musieć czekać, aż gwiazdy takie jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Tom Cruise przekażą mu pożądane role, zanim zostanie do tej roli wybrany.

W ciągu ostatnich 20 lat aktor nie tylko zajmował się produkcją seriali telewizyjnych i filmów, takich jak „Ojciec Stu”, „Entourage” i „Boardwalk Empire”, a także przebywał przed ekranem.

W nowym wywiadzie z Miłośnicy cygar Wahlberg powiedział we wrześniowo-październikowym numerze magazynu, że rozpoczął produkcję „z konieczności”.

„Powodem, dla którego zacząłem produkować, było to, że nie chciałem siedzieć i czekać, aż Brad Pitt, Tom Cruise czy ktokolwiek inny był przede mną, a byłem wtedy facetem, i Leo, który poszedłby i przekazał film, żebym mógł zdobyć moje ręce” – wyjaśnił Wahlberg. „Dlatego zawsze aktywnie próbowałem znaleźć materiały i rzeczy, które mógłbym wyprodukować, o których wiedziałem, że będą dla mnie działać i tworzyć moje własne przeznaczenie”.

Wahlberg dodał, że chce też mieć większą twórczą kontrolę nad filmami, w których występuje.

„Jeśli mam znaleźć się w takiej sytuacji, wolę siedzieć za kierownicą” – powiedział. „Jedziesz autostradą z prędkością 100 mil na godzinę, chcesz siedzieć na tylnym siedzeniu bez pasów bezpieczeństwa, czy chcesz siedzieć za kierownicą?”

Mark Wahlberg wyprodukował także kontynuację „Dom taty 2”, w której wystąpili on sam i Will Ferrell.
Najważniejsze zdjęcia

W innym miejscu wywiadu Wahlberg powiedział, że obecnie ciężko pracuje, aby pozostawić rentowną firmę czwórce swoich dzieci z Rheą Durham – Elli, Michaelowi, Brendanowi i Grace – które pewnego dnia odziedziczyły.

READ  Toby Keith dzieli się aktualnymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia podczas walki z rakiem żołądka

Aktor zastanawiał się jednak również, jak długo będzie jeszcze grał w wielu projektach z rzędu.

„Cóż, zdecydowanie pracuję teraz ciężej niż kiedykolwiek” – powiedział Wahlberg (za pośrednictwem Reuters). Reporter z Hollywood). „Niektóre firmy budujesz, przekazujesz dalej lub opuszczasz. Mam nadzieję, że moje dzieci zobaczą, jakie są ich zainteresowania, ale nie sądzę, że będę działał długo dłużej w takim tempie, w jakim jestem teraz. ” Teraz. Na pewno. Bo to jest najtrudniejsze.”

Wahlberg po raz pierwszy zasugerował znalezienie możliwości poza Hollywood „raczej wcześniej niż później” w wywiadzie dla Rozrywka dziś wieczorem ostatni rok. W tym czasie aktor przeprowadził się z rodziną z Hollywood do Las Vegas.

– stwierdził Wahlberg Fox News W marcu podjął decyzję o przeprowadzce, aby zapewnić swoim dzieciom lepsze życie.

„To naprawdę daje dzieciom szansę na sukces” – powiedziała gwiazda Uncharted. „Dla mnie też jest tu wiele możliwości. Próbujemy zbudować studio. Próbujemy zbudować fabrykę obuwia. Chcemy stworzyć tu wiele miejsc pracy”.