12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Madonna ujawnia zaplanowane daty trasy North American Celebration – The Hollywood Reporter

Madonna ujawnia zaplanowane daty trasy North American Celebration – The Hollywood Reporter

Madonna, która przełożyła rozpoczęcie swojej trasy koncertowej w lipcu po wyzdrowieniu z infekcji bakteryjnej, ogłosiła nowe daty swoich koncertów.

Trasa Icon pierwotnie miała rozpocząć się w Ameryce Północnej, a następnie odwiedzić Europę; Teraz koncerty w Ameryce Północnej odbędą się po występach w Europie. Trasa rozpocznie się oficjalnie w Londynie 14 października i zadebiutuje w USA 13 grudnia w Barclays Center na Brooklynie.

Bilety na wcześniej zaplanowane koncerty w nowych terminach będą honorowane, chociaż pięć koncertów zostało odwołanych — w San Francisco, Las Vegas, Tulsie, Oklahomie, Phoenix i Nashville. Zwroty będą wydawane w pierwotnym punkcie zakupu. „Madonna żałuje niedogodności związanych z fanami i ma nadzieję dotrzeć na te rynki w przyszłości”, powiedział Live Nation w oświadczeniu.

Madonna miała wystąpić 27 sierpnia w Madison Square Garden. Alternatywnie, posiadacze biletów na to przedstawienie będą mieli możliwość zakupu biletów na przedstawienie 26 grudnia w Barclays Centre. W Los Angeles osoby, które mają bilety na zaplanowane wcześniej występy Madonny w Crypto.com Arena i Kia Forum, będą miały szansę kupić przed publicznością bilety na jej pięć nowych koncertów, które odbędą się w marcu 2024 r. w Kia Forum.

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem trasy koncertowej menadżer Madonny powiedział, że piosenkarka ma wyzdrowieć z infekcji bakteryjnej, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu w szpitalu. Guy Oseary potwierdził, że 24 czerwca została przyjęta na oddział intensywnej terapii w celu leczenia infekcji.

Od tego czasu Madonna udostępniła wiele wiadomości w mediach społecznościowych, dziękując rodzinie i przyjaciołom za wsparcie podczas jej rekonwalescencji.

„Miłość od rodziny i przyjaciół jest najlepszym lekarstwem” – napisała na Instagramie. „Jeden miesiąc po wyjściu ze szpitala i mogę myśleć. Jako mama możesz naprawdę dać się pochłonąć potrzebom swoich dzieci i pozornie niekończącemu się dawaniu…………..ale kiedy żetony spadły, moje dzieci naprawdę się pokazały dla mnie. Zobaczyłem stronę, której wcześniej nie widziałem. To zrobiło różnicę.

READ  Jak oglądać koronację króla Karola III na żywo w USA

Zakończyła swój list dziękując „wszystkim moim aniołom, którzy mnie chronili i pozwolili mi zostać, dopóki nie skończę pracy!”