Zdjęcia, które mają przedstawiać standardowy model iPhone’a 15, zostały dziś udostępnione Plotki o Macu I Udostępnione na Twitterze przez przeciekającego Unknownz21dając nam pierwsze spojrzenie na cały projekt iPhone’a 15‌.


Zdjęcia pokazują port USB-C na spodzie iPhone’a, który zastępuje port Lightning, którego Apple używał w każdym iPhonie‌ od 2012 roku. Cała linia iPhone’ów 15‌ zostanie przeniesiona do USB-C ze względu na obowiązujące w Europie przepisy dotyczące portów ładowania Unia.

Widoczny jest również interfejs iPhone’a 15‌, a ponieważ jest to podstawowy model iPhone’a 15, nie ma większych zmian konstrukcyjnych w porównaniu do iPhone’a 14. Plotki głoszą, że Dynamic Island, która została wprowadzona wraz z iPhone’em 14 Pro i Pro Max będą dostępne na iPhone 15 i iPhone 15 Plus oraz dwa modele iPhone 15 Pro. Należy pamiętać, że opublikowane obrazy zostały zredagowane w celu uzyskania niższej jakości zgodnie z żądaniem oryginalnego źródła, które je udostępniło, ponieważ utrudnia to śledzenie pochodzenia. Urządzenie na zdjęciach to starszy iPhone 15‌, który Apple nazywa D37 i chociaż jest mało prawdopodobne, że nastąpią zmiany w projekcie, jest to możliwe.

Wcześniej w tym miesiącu Unknownz21 udostępnił zdjęcie obudowy iPhone’a 15 Pro, ale było to ograniczone do portu USB-C. Jednak ten obraz zawierał szczegółowe informacje na temat niektórych zmian konstrukcyjnych wprowadzanych przez Apple w asortymencie „iPhone’a 15 Pro”, takich jak głębsze krzywizny. Zmiany te nie są spodziewane w przypadku iPhone’a 15. Oprócz konstrukcji modelu iPhone‌ 14 będzie on wyposażony w układ A16, Wi-Fi 6 i modem Qualcomm X70.

Aby uzyskać więcej funkcji, których możemy się spodziewać po „iPhonie 15”, mamy podsumowanie poświęcone iPhone’owi 15.