15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lily Moss wniosła energię brytyjskiej dziewczyny do świata Vogue: Paris 2024

Lily Moss wniosła energię brytyjskiej dziewczyny do świata Vogue: Paris 2024

Vogue World: Paryż był świadkiem, jak wielcy francuscy modzie – i sport – zebrali się dziś wieczorem na Place Vendôme w jednorazowym spektaklu, w którym uczestniczyli modelki i rowerzyści, konie i couture, gwiazdy popu i pływacy synchronowi. Od ody do tradycyjnego wyścigu kelnerów w Paryżu po porywający występ francusko-malijskiej piosenkarki Ayi Nakamury – było to niezaprzeczalnie kosztowne wydarzenie – ale wzięły w nim udział talenty z całego świata.

Przeczytaj więcej: Zobacz wszystkie paryskie stylizacje z czerwonego dywanu Vogue International 2024

Reprezentujesz Brytyjczyków? Nikt inny jak długoletnia modelka Lily Moss, której mama Kate dała niezapomniany występ w Vogue World: London w Theatre Royal Drury Lane. Podczas gdy Kate miała na sobie szytą na zamówienie sukienkę zaprojektowaną przez jej długoletniego przyjaciela i współpracownika Johna Galliano na zeszłoroczną imprezę, inspirowaną nocą otwarcia na West Endzie, jej córka spacerowała dziś wieczorem po wybiegu w Paryżu ubrana w białą mini sukienkę i elegancką marie. Janes.

Lily Moss spaceruje po świecie Vogue: Paris.

Layla (21 lat) otworzyła część programu z lat 60., której motywem przewodnim był pojedynek, mając na sobie dramatyczny srebrny makijaż oczu zaprojektowany przez Dame Pat McGrath i misterną fryzurę przypominającą hełm ze spinek do włosów zaprojektowanych przez Eugene’a Sulaimana. Kosmiczne stylizacje Courrèsa i Paco Rabanne przywołują dekadę, w której społeczeństwo – i moda – poczyniły ogromny postęp, od szerzej dostępnej pigułki antykoncepcyjnej po pojawienie się (i wzrost popularności) minispódniczki. Na wybiegu do Laili i innych modelek dołączyła aktorka i muzyk Teyana Taylor, niezależny fotograf Malik Boudian i francuska polityk Laura Fleisel Colovic, była minister sportu.

Lily Moss na rozdaniu nagród Fashion Awards 2023.

Lily Moss na rozdaniu nagród Fashion Awards 2023.

Obrazy Getty’ego

Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie w Saint Laurent.

Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie w Saint Laurent.

Obrazy Getty’ego

READ  Wyniki WrestleMania 39: GUNTHER WYGRYWA BANGER w walce o tytuł Intercontinental