29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Leslie Horton: Reporterka ruchu drogowego kanadyjskiego serwisu informacyjnego Global News na żywo reaguje na zawstydzanie ciała

Leslie Horton: Reporterka ruchu drogowego kanadyjskiego serwisu informacyjnego Global News na żywo reaguje na zawstydzanie ciała

Reporterka ruchu drogowego zwróciła na siebie uwagę w Internecie po tym, jak zwróciła się do widza, który nękał ją w związku z jej występem na żywo.

Na nagraniu, które stało się wirusowe, można zobaczyć 59-letnią Leslie Horton, która pracuje dla kanadyjskiego serwisu informacyjnego Global News, jak prowadzi swój codzienny program o ruchu drogowym, a następnie zamieszcza komentarz skierowany do internetowych trolli.

Leslie Horton (59 l.) pracująca dla kanadyjskiej agencji informacyjnej Global News zwróciła się do widza, który nękał ją z powodu jej występu na żywo w telewizji.

„Odpowiem na e-mail, który właśnie dostałem, i powiem: «Gratuluję ciąży»” – powiedziała Horton, dodając, że w e-mailu napisano również: „Jeśli masz zamiar założyć swoje stare spodnie kierowcy autobusu, powinieneś je założyć .” Oczekujemy takich e-maili.

Kontynuowała: „Dziękuję za to. Nie, nie jestem w ciąży. W zeszłym roku straciłam macicę z powodu raka. Tak wyglądają kobiety w moim wieku”.

„Jeśli więc jest to dla ciebie obraźliwe, jest to niefortunne” – dodał Horton. „Pomyśl o e-mailach, które wysyłasz.”

Zwolennicy Hortona zainteresowali się mediami społecznościowymi po tym, jak sieć opublikowała wideo z tego momentu na platformie X, znanej wcześniej jako Twitter.

Jeden z komentatorów napisał: „Brawo Leslie, że przeciwstawiła się takim niegrzecznym ludziom”.

Inny napisał: „Wyglądasz pięknie. Nic bym nie zmienił”.

W środę w „Good Morning America” Horton, która jest obecnie wolna od raka, powiedziała, że ​​nie ma zamiaru odpowiadać na komentarz nadawany na antenie.

Reporterka wiadomości wyjaśniła, że ​​zwykle „ignoruje” lub „odrzuca” wszelkie negatywne opinie, jakie otrzymuje od widzów, ale ta konkretna uwaga jest bardzo trafna.

„To mężczyzna [who] „Wysyła paskudne e-maile już od około czterech lat… to dość ciągły strumień e-maili” – powiedziała. „A kiedy dostałem tego e-maila podczas naszego programu, w zeszłą środę rano, zareagowałem na niego instynktownie. Poczułem się zraniony i zły”.

READ  Ponad 70 członków jednej rodziny zginęło w Gazie w wyniku izraelskich bombardowań

Kontynuowała: „Byłam zdeterminowana po części dlatego, że jasno powiedziałam, że to nie jest właściwa rzecz. Ten e-mail miał mnie zranić. Miał mnie upokorzyć. Wprawić mnie w zakłopotanie”.

Horton niedawno przeszła walkę o zdrowie po tym, jak prawie dwa lata temu, w grudniu 2021 r., zdiagnozowano u niej raka endometrium. Powiedziała, że ​​podczas podróży straciła macicę, wzięła kilka miesięcy wolnego od pracy i „powoli odbudowała swoje życie”.

„Ponieważ za każdym razem, gdy toczysz walkę z rakiem, [it] Ma to negatywny wpływ na wielu, wielu poziomach. „Musisz wiedzieć, z kim idziesz dalej, ponieważ życie jest przed rakiem i po raku”.

Rak endometrium to „choroba, w której w tkankach wyściółki macicy tworzą się komórki złośliwe (rakowe”). Według Narodowego Instytutu Raka. National Cancer Institute stwierdził, że oznaki i objawy raka endometrium obejmują nietypowe krwawienie z pochwy lub ból w miednicy, a otyłość i zespół metaboliczny mogą zwiększać ryzyko raka endometrium.

Horton stwierdziła, że ​​to doświadczenie wpłynęło na nią „pod każdym względem”, dodając, że jest prawdziwą zwolenniczką społeczności.

„Kiedy więc wróciłam do pracy, na nowo doceniłam kontakty, jakie udało mi się nawiązać ze społecznością. Zawsze były one dla mnie bardzo ważne” – wyjaśniła.

„Mam wiele wdzięczności za życie. Myślę, że nauczyło mnie to również jasno określać, kim jestem, co jest dla mnie ważne, czego oczekuję i jak zachowuję się od innych. To prowadzi nas do odpowiadania na niestosowne e-maile”.

Omawiając swoją reakcję na komentarz internetowego trolla, który skrytykował jej wygląd, powiedziała: „Myślałam, że nie możesz tego zrobić. I musiało to wynikać z mojego serca. Nie miałam żadnych planów. Odpowiedziałam”. Nie myślałem o niczym więcej. Wróciłem do biurka i kontynuowałem swój dzień. Wtedy wszystko naprawdę się rozkręciło z tego powodu. „

READ  5 osób zginęło w wyniku katastrofy samolotu wojskowego we wschodniej części Morza Śródziemnego

W swoim przesłaniu do kobiet spotykających się z podobną krytyką ze strony innych powiedziała GMA: „Twoje ciało to niczyja sprawa. Musisz zdecydować, co czujesz w stosunku do swojego ciała. Jeśli jesteś z niego niezadowolona, ​​możesz zrobić wiele rzeczy .” „Możesz to zrobić, żeby poczuć się lepiej”.

„Ale będziesz wyglądać tak samo” – powiedziała. „I nie musisz za to przepraszać. Nie musisz akceptować ludzi, którzy cię krytykują i mówią złe rzeczy celowo, aby cię poniżyć, ponieważ nikt nie ma mocy, aby cię powalić, z wyjątkiem ciebie samego”.

„Dowiedz się, kim jesteś w środku, a następnie zbuduj to na tej podstawie” – dodała.