29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę William i Kate Middleton dzielą się nowym zdjęciem na swojej kartce świątecznej 2023

Książę William i Kate Middleton dzielą się nowym zdjęciem na swojej kartce świątecznej 2023

On gra

Rodzina królewska jest całkowicie w świątecznej atmosferze i wypuszcza parę nowych kartek bożonarodzeniowych, aby uczcić ten sezon.

Wzięli w nim udział książę William i księżna Kate Nowe czarno-białe zdjęcie rodzinne Josha Shinera. Ich karta z 2023 r. przedstawia księcia i księżną Walii, oboje w wieku 41 lat, ubranych swobodnie w białe guziki i dżinsy, pasujących do trójki ich dzieci: księcia Jerzego, lat 10; Księżniczka Charlotte, 8 lat; I książę Louis, 5.

Tymczasem król Karol III i królowa Camilla zostali uwolnieni Twoja pierwsza oficjalna kartka urodzinowa jako króla i królowej.

Zdjęcie wykonał Hugo Burnand, oficjalny fotograf koronacyjny króla Karola III i królowej Camilli, w sali tronowej pałacu Buckingham po koronacji w maju.

Ich Królewskie Mości nosiły te same ubrania, które nosiły po koronacji, łącznie z ubraniami posiadłości. Król Karol III (75 l.) ma na sobie fioletową jedwabną aksamitną szatę ze złotym haftem, którą pierwotnie nosił król Jerzy VI. Królowa Camilla (76 l.) ma na sobie oryginalną suknię zaprojektowaną przez Bruce’a Oldfielda.

Camillę widziano także noszącą tiarę królowej Marii, a Karol nosił cesarską tiarę państwową.

Obie karty zostały wypuszczone w sobotę, zaledwie dzień po tym, jak księżna Kate zorganizowała w Opactwie Westminsterskim specjalny świąteczny program „Razem na Boże Narodzenie” we współpracy z Centrum Wczesnego Dzieciństwa Fundacji Królewskiej. Podczas trzeciego dorocznego koncertu bożonarodzeniowego Westminster Abbey Choir wykonał kolędy z takimi śpiewakami jak Beverley Knight, Adam Lambert, Jacob Collier, Freya Ridings i James Bye.

Podobnie jak w przypadku nowego programu Kate, program skupiał się na rozwoju wczesnego dzieciństwa Uformuj nas Kampania uświadamiająca – emisja zaplanowana w brytyjskiej telewizji ITV w Wigilię Bożego Narodzenia.

READ  Ivory Aquino prosi CEO Davida Zaslava o wydanie Batgirl

Wkład: Kim Willis

Księżniczka Kate Jest gospodarzem trzeciego corocznego programu Holiday Carols z gośćmi Adamem Lambertem, Beverly Knight