30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę Harry może tymczasowo pogodzić się z rodziną królewską

Zabawny fakt do następnego posta TIL Reddit: Spory rodziny królewskiej Może mieć funkcję pauzy, która może być przydatna, gdy kamienie milowe monarchii zbiegają się z notatkami spalonej ziemi opisującymi toksyczne i niewspierające środowisko dla najmłodszego syna nowego króla. Wiesz, jako przykład, który przyszedł mi do głowy, to mógł by Jest to przypadek, w którym przycisk pauzy królewskiego biegacza może się przydać.

OK, więc ^^^^ to ^^^ było dużym uproszczeniem (przepraszam, Charles), ale według królewskiego eksperta Jonathana Sacerdotiego pomysł posiadania co najmniej Tymczasowy rozejm między Sussex a resztą firmy Przed koronacją króla Karola tej wiosny jest on w sferze możliwości – choć na „bardzo trudnym” końcu rzeczy, które są technicznie możliwe.

dodatkowy

dodatkowy

Teraz 38% taniej

Kredyt: dzięki uprzejmości

„Podejrzewam, że podejmuje się jakieś wysiłki, aby spróbować jakiejś formy pojednania… Myślę, że tego nie chcą [family tensions] Aby zapomnieć o tym, co dzieje się w tym bardzo ważnym dniu”nas tygodniowo

. „To, czy jest to możliwe, czy nie, to jedno, a to, czy jest trwałe, czy nie, to drugie. Nawet jeśli uda im się zawrzeć jakąś formę pokoju, [it] Może to być tymczasowe. Myślę, że będzie im bardzo trudno jako rodzinie – i szerzej, narodowi i instytucji – wybaczyć to, co się stało”.

Konkretnie, pomyślał Sacerdoti Książę Harry i Meghan Markle mają nadzieję, że rodzina królewska przeprosi Dla nich, cóż, wszystko, co „zmanipulowano”, co ogłosili od czasu ich królewskiego wyjścia, będzie punktem spornym, jeśli chodzi o długoterminowe rozmowy pokojowe.

„Myślę, że Harry i Meghan powiedzieli, że oczekują przeprosin, ale myślę, że nie ma wielu osób, które zgodziłyby się, że należy się to w ten sposób” – dodał Saccordotti. Kilka osób w środku [Spare]Król, królowa i książę Walii wyszli z tej książki bardzo słabo. Byli szeroko krytykowani przez Harry’ego i ostro krytykowani w niektórych sekcjach i myślę, że mogą być z tego powodu bardzo zdenerwowani ”.

Najwyraźniej oprócz standardowych (i bardzo ludzkich) zranionych uczuć, które, jak zakładamy, dotyczą wszystkich zaangażowanych osób, Sacerdoti zasugerował, że członkowie rodziny królewskiej mogą również sprzeciwić się przeprosinom, głównie z powodów konstytucyjnych.

„Ale przede wszystkim myślę, że mogą też czuć, że po prostu chcą milczeć, ponieważ nie chcą więcej poruszać tego rodzaju rzeczy, co jest szkodliwe nie tylko dla nich na poziomie emocjonalnym i osobistym, ale do narodu, ponieważ jest to skuteczny atak na część Konstytucji Wielkiej Brytanii.” „.

Więc tak, prawdziwa droga do nawet wstępnego królewskiego pojednania wydaje się niewiarygodnie skomplikowana i niepewna, ale naciśnięcie przycisku pauzy Zajazd La Marshall i Lily Jak poznałeś swoją matkę To taki lepszy widok.

READ  Historia Ferrisa Buellera opowiada o służących, którzy kradną jego samochód