26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Konsola Xbox Series X doczekała się poważnej aktualizacji

Konsola Xbox Series X doczekała się poważnej aktualizacji

Konsola Xbox Series X i Xbox Series S właśnie otrzymały kilka aktualizacji. Wraz z Xbox Series X i Xbox Series S, Microsoft zdecydował się nieco rozwinąć kontroler Xbox One, co jest dokładnym przeciwieństwem strategii PlayStation, która całkowicie oderwała się od DualShock 4 na PS4 z DualSense na PS5. Jednak Microsoft powoli rozwija konsolę Xbox Series X | S z ulepszeniami. Na przykład Microsoft właśnie zaktualizował oprogramowanie układowe konsoli za pomocą „poprawek i aktualizacji zapewniających poprawę wydajności”. To nie wszystko.

Oprócz pewnych tajemniczych ulepszeń wydajności, Microsoft dał także Xbox Series X | Nowa funkcja. Mówiąc dokładniej, możesz teraz zresetować przycisk udostępniania konsoli Xbox Series X i Xbox Series S i przypisać do niego szeroką gamę niestandardowych akcji. Dzięki aplikacji Akcesoria Xbox możesz teraz zmienić przeznaczenie przycisku, aby wyciszyć telewizor, otworzyć listę znajomych i robić wiele innych rzeczy.

Dla tych, którzy nie wiedzą, przycisk udostępniania pozwala zrobić zrzut ekranu, klikając go i nagrywać, przytrzymując go. Oczywiście nie każdy uważa to za bardzo przydatne, dlatego możliwość zresetowania tego przycisku jest bardzo przydatną funkcją. Połącz to z poprawą wydajności, a jest to ogromny plus dla każdego, kto używa kontrolera Xbox Series X i Xbox Series S.

Te ulepszenia konsoli to tylko niewielka część Większa aktualizacja dla konsol Xbox. Aktualizacja znacząco ulepsza również funkcję szybkiego wznawiania i zapewnia nowe ustawienie dźwięku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z Xbox — w tym najnowszych, nie tylko na Xbox One i Xbox Series X | S, ale też Xbox Game Pass – klik tutaj Ewentualnie sprawdź odpowiednie i najnowsze linki poniżej:

Jak zawsze, zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami i gorącymi filmami w sekcji komentarzy lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Proszę daj mi tam znać.

READ  Wycieki na temat Switcha 2 twierdzą, że konsola działa „jak PS5”, że tytułem startowym będzie FF7R i nie tylko