20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kieszonkowy horror od Niki, Polska |  Zagraj w Flashbacka

Kieszonkowy horror od Niki, Polska | Zagraj w Flashbacka

Twierdzenie, że FSM Nicky osiągnął w Australii status kultowego, może być nadużyciem. Ale przynajmniej jeden zagorzały masochista wykorzystał swój wolny czas i pieniądze, aby, jak sam powiedział, „zrealizować od dawna marzenie o zbudowaniu jednego z coraz bardziej szalonych Niki!” I wygląda naprawdę słodko. Jego postępy można śledzić na jego stronie na Facebooku, Projekt FSM NikiMa około 1700 obserwujących.

Skanowanie ogłoszeń online pozwala znaleźć na rynku bardzo niewiele egzemplarzy FSM Niki, a w mniejszym stopniu wszystkie znalezione oferty dotyczyły niezarejestrowanych projektów renowacji lub „zniszczenia garniturów”. Uważamy, że kabriolet kosztuje od 10 000 do 16 000 dolarów. Redbook sugeruje rozsądną cenę używanego samochodu w przedziale 300-3000 dolarów za mały, polski samochód osobowy.

Rob Margate jest dziennikarzem motoryzacyjnym od ponad 20 lat, zajmującym się zarówno sportami motorowymi, jak i branżą samochodową. Rob dołączył do CarAdvice w 2016 roku, po długim okresie pracy w Australian Consolidated Press. Pisząc szczegółowe artykuły na temat samochodów i producentów samochodów o znaczeniu historycznym, Rob omawia wiadomości motoryzacyjne i recenzje samochodów. Uwielbia znajdować mało znane okazy oraz badać ich pochodzenie i historię.

Przeczytaj więcej o Robu Margeicie

READ  Polska i kraje bałtyckie zamkną granicę z Białorusią w przypadku poważnego incydentu z udziałem najemników Wagnera: polski minister