27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kiedy jest dzisiaj aktualizacja Minecraft 1.20?

Kiedy jest dzisiaj aktualizacja Minecraft 1.20?

Mojang ma zamiar wydać aktualizację Minecraft 1.20 w każdej chwili. Kilka dni temu ogłosili, że nowa wersja starej piaskownicy pojawi się 7 czerwca 2023 roku. Od tego dnia miliony graczy z niecierpliwością czekają na aktualizację. Jednak, jak w przypadku każdego wydania aktualizacji, szwedzka firma zajmująca się grami nie ujawniła dokładnego czasu jej wydania.

Twoja podróż wkrótce się rozpocznie: aktualizacja Trails & Tales pojawi się 7 czerwca!

Przygotuj się na ożywienie swoich historii, niezależnie od tego, czy wykluwasz łowcę, eksplorujesz sad wiśniowy, przycinasz zbroję, czy wykonujesz wiele innych czynności. Zaznaczcie swoje kalendarze i zacznijcie planować!

Nie oznacza to jednak, że nie możemy spekulować i wiedzieć, kiedy dokładnie pojawi się aktualizacja 1.20. Można to zrobić, przeglądając poprzednie aktualizacje i czasy ich wydania.

Przeczytaj także: 7 najlepszych nasion do aktualizacji Trails & Tales do gry Minecraft 1.20


Oczekiwany czas wydania Minecraft 1.20 w Indiach, USA i innych regionach

Weź pod uwagę czasy wydania poprzednich aktualizacji

Mojang wprowadza kilka aktualizacji do tytułu piaskownicy od czasu jego wydania. Jednak na przestrzeni lat zmienili swoje metody wydawania wydań czasowych. Twórcy niedawno wydali te raty w określonym czasie.

Na przykład aktualizacje 1.17, 1.18 i 1.19 były wydawane przez cały czas. 3 do 5 pm GMT (8:30 do 22:30 IST). Można więc śmiało powiedzieć, że aktualizacja Minecrafta 1.20 może zostać wydana 16:00 GMT (21:30 IST).

Innym ciekawym faktem, który wzmacnia czas wydania nowej aktualizacji, jest to, że siedziba Mojang znajduje się w Redmond w stanie Waszyngton w USA, czyli w strefie czasowej PST. Dlatego programiści wchodzą do biura najwcześniej około 8:00 PST, co przekłada się na 15:00 GMT i 20:30 IST.

READ  Gry PS Plus na PS5 i PS4 ogłoszone w czerwcu 2022 r.

Ponieważ gracze będą pobierać aktualizację z całego świata i istnieje wiele stref czasowych, mogą po prostu wykorzystać czas wspomniany powyżej i przekonwertować go na własną strefę czasową, aby zobaczyć, kiedy nadejdzie aktualizacja.

Oczywiście to wszystko spekulacje i nadal nie jesteśmy pewni, kiedy Mojang udostępni aktualizację dla wszystkich.


Co robisz, czekając na aktualizację Minecrafta 1.20?

Wejdź w nastrój aktualizacji Trails & Tales, wybierając spośród naszych tapet mobilnych!

Podczas gdy gracze czekają na aktualizację Minecrafta 1.20, mogą wędrować po swoich światach dla zabicia czasu. Jednym z najlepszych sposobów na złapanie aktualizacji, gdy tylko się pojawi, jest ponowne uruchamianie oficjalnego programu uruchamiającego grę, aby ładował się, gdy tylko Mojang ją upuści.

Gracze Bedrock Edition mogą odświeżać stronę produktu gry na stronie sklepu z urządzeniami, aby sprawdzić, czy pojawi się przycisk aktualizacji umożliwiający pobranie nowej zawartości.

Ponadto użytkownicy mogą stale sprawdzać oficjalną stronę Minecrafta na Twitterze i kanał YouTube pod kątem wszelkich nowych treści publikowanych na temat wydania aktualizacji. Oficjalna strona Minecraft Reddit to kolejne doskonałe miejsce do spędzania czasu z innymi graczami i omawiania aktualizacji, dopóki nie zostanie usunięta.