9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NFL-New York Giants at Washington Commanders

Kapitanowie, którzy trzymają się Taylora Heinecke, mogą w pewnym momencie „rozważyć” zmianę swojego QB

Obrazy Getty’ego

Chiefs przegrali w wyścigu play-off, kiedy przegrali z Giants 20-12 w niedzielę wieczorem i rozgrywający Taylora HynkaJego gra w tym meczu doprowadziła w poniedziałek do pytań o jego przyszłość jako startera zespołu.

Heinicke trafił 17 z 29 na 249 jardów i przyłożenie, ale stracił parę fumble i defensywną końcówkę Giants Kyvona Thibodeau Jeden z nich wrócił na ląd. Kolejny błąd pojawił się na terytorium Giants i „Nie możemy tego zrobić” powiedział po meczu główny trener Ron Rivera, spodziewając się wygrać mecze.

Nie ma zmiany rozgrywającego przed meczem z 49ers w tym tygodniu. W poniedziałek Rivera powiedział, że zespół „nadal będzie trzymał się Taylora i tego, co próbujemy rozgryźć” w ataku, dodając jednocześnie, że brak poprawy w niedzielę skłoni go do rozważenia zmiany z powrotem na Carsona Wentza.

„To jest coś Aby być całkowicie szczerymRivera powiedział za pośrednictwem Jona Kima z ESPN.com. „Ale jeśli wrócimy na właściwe tory i zagramy tak, jak graliśmy i zrobimy to, co zrobiliśmy, pozostaniemy tam, gdzie jesteśmy”.

Liderzy prowadzili 2-4, zanim Wentz przeszedł na rezerwę kontuzjowanych, a oni szli 5-2-1 z Henke prowadzącym ofensywę, więc wydaje się, że istnieje jasna odpowiedź na pytanie, kto poprowadził drużynę do większych sukcesów. Przy krótkim czasie w sezonie i niewielkim marginesie błędu w fazie play-off, liderzy wydają się patrzeć na sytuację w perspektywie krótkoterminowej.READ  Davant Adams: Derek Carr dał z siebie wszystko, dzięki niemu jestem jeźdźcem