16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jennifer Lopez konkuruje o najlepsze selfie we Włoszech bez Bena Afflecka

Jennifer Lopez konkuruje o najlepsze selfie we Włoszech bez Bena Afflecka

Tymczasem Ben – ojciec Fioletowy18, Serafina15 lat Samuela12, z byłym Jennifer Garner– Ostatnio bardzo szczerze opowiedziała, jak to jest wyjść za mąż za osobę posiadającą gwiazdorską moc J.Lo.

„Jest bardzo popularny i ludzie go uwielbiają” – powiedział podczas premiery Peacocka 20 czerwca Szczerze. „To naprawdę reprezentuje coś ważnego dla ludzi. Ludzie mówią: «Ach!» J.Lo!” jest niesamowity.”

the powietrze Aktor wspomniał nawet o jednym z ich najbardziej intensywnych spotkań z fanami, które miało miejsce, gdy para wraz z dziećmi wjechała w ruch uliczny na Times Square w drodze na występ w Nowym Jorku.

„Musieliśmy wysiąść z samochodu, a ja pomyślałem: «Cholera, kochanie, spóźnimy się. Musimy przejść półtorej przecznicy»” – wyjaśnił Ben. Ona na to: „OK”. Nie powiedziała: „Musimy iść, musimy iść!” „Robisz się niecierpliwy, bo korek będzie przez około 10 minut, a spacer zajmie 2 minuty”.

Niestety, nie wszystko poszło gładko.

51-latka kontynuowała: „Była tam pewna pani, która paliła trawkę i miała na sobie obcisły fioletowy garnitur. Zaczęła biec z powrotem do filmu, wołając «J.Lo!». Jak misjonarz, który potem przyciąga wszystkich – i oni wszyscy jesteśmy turystami – po prostu!”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o malowniczym rejsie Jennifer po Włoszech.

READ  Eksplozja Miss USA: organizację nękają rezygnacje i oskarżenia