30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jelly Roll zdobywa nagrodę dla nowego artysty na gali CMA Awards 2023 i wygłasza ekscytujące przemówienie – Billboard

Jelly Roll zdobywa nagrodę dla nowego artysty na gali CMA Awards 2023 i wygłasza ekscytujące przemówienie – Billboard

Jelly Roll potrzebuje przysługi – chce, aby fani nadal spełniali swoje marzenia, bez względu na wiek. Piosenkarka country wygłosiła porywające przemówienie po zdobyciu nagrody dla Nowego Artysty Roku w konkursie CMA Awards 2023, który odbył się w środę (8 listopada) w Bridgestone Arena w Nashville.

Kiedy pani A ogłosiła swoje nazwisko, artysta przesłał buziaka swojej żonie Bunnie Xo, a następnie uściskał innego nominowanego Zacha Bryana, po czym udał się na scenę ze swoją piosenką „Need a Favor” – którą na początek wykonał z Wynonną Judd. Ceremonia – rozegrana w celu przyjęcia nagrody.

„Muszę podziękować tysiącowi osób, ale co najważniejsze, panu i mojej żonie – bardzo cię kocham, zmieniłeś moje życie, moja droga. Megan, Parker, Hayley, kocham was wszystkich – jesteśmy przyjaciółmi” – powiedział. – krzyknęła, zwracając się do pozostałych nominowanych w tej kategorii – Parker McCollum, Megan Morrone i Hailey Waiters. „I Zach Bryan, myślę, że jesteś jedną z najważniejszych rzeczy na Ziemi, nie tylko muzyką country! Zasługujesz na to jak nikt inny! Kocham cię i cieszę się, że możemy tam siedzieć i świętować resztę wieczoru, kochanie.

Następnie Jelly Roll rozpoczął swoje przemówienie na pełnych obrotach i zwrócił się do swoich fanów z inspirującym przesłaniem.

„Co najważniejsze, jest coś poetyckiego w 39-letniej zwyciężczyni Nowego Artysty Roku. Nie wiem, gdzie jesteś w swoim życiu i przez co przechodzisz, ale chcę ci powiedzieć, żebyś nie ustawał. kochanie.” „Sukces jest po drugiej stronie” – oznajmił podekscytowany, jego głos wznosił się z każdą linijką, a publiczność na żywo go wiwatowała. „Chcę ci powiedzieć: wszystko będzie dobrze!” Chcę ci to powiedzieć przednia szyba jest większa niż lusterko wsteczne nie bez powodu, ponieważ to, co przed tobą, jest o wiele ważniejsze niż to, co za tobą!

READ  Obraz kupiony za 4 dolary w sklepie z używaną odzieżą, sprzedany na aukcji za 1 91 000 dolarów | Wspólny

Zakończył swoje przemówienie krzykiem: „Zabawmy się, Nashville!” Podniósł swój puchar, aby uczcić swoje zwycięstwo, a publiczność na arenie zgotowała mu owację na stojąco.

Nowy Artysta Roku to tylko jedna z pięciu nagród, do których nominowano Jelly Roll. Otrzymał także nominacje w kategoriach Piosenka Roku i Teledysk Roku za „Need a Favor”, Wokalista Roku i Wydarzenie Muzyczne Roku. Gwiazda country była także finalistką kilku kategorii rozdania Billboard Music Awards 2023, w tym kategorii Najlepszy nowy artysta i Najlepszy artysta rockowy. BBMA będą transmitowane Oglądaj BBMA I obraz i kanałach społecznościowych BBMA 19 listopada.

Gospodarzami ceremonii wręczenia nagród CMA Awards 2023 po raz kolejny byli Luke Bryan i Peyton Manning. Program był transmitowany na żywo w stacji ABC.

Obejrzyj poniżej przemówienie z okazji przyjęcia nowego Artysty Roku Jelly Roll: