14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

JC Patrick wyjeżdża na wybory Miss Supernational do Polski

JC Patrick wyjeżdża na wybory Miss Supernational do Polski

Miss Supranational Cayman Islands, Jacie Patrick. – Zdjęcia: zapewnione

Rodzina, przyjaciele i życzliwi ludzie zebrali się na międzynarodowym lotnisku Owena Robertsa w niedzielę 16 czerwca, aby pożegnać JC Patrick, która wyjeżdżała do Polski, aby w sobotę 6 lipca wziąć udział w 15. konkursie Miss Supernational.

W niedawnym poście na Instagramie Miss Supranational Cayman Islands Patrick, druga reprezentantka Kajmanów wybrana do konkursu, zauważyła, że ​​„najbliższe trzy tygodnie spędzi w Małopolsce, w Polsce, doświadczając @misssupranational”.

JC Patrick uśmiecha się do ORII, gdy 6 lipca udaje się do Polski na wybory Miss Supranational.

Zdjęcia królowej piękności zostały udostępnione na stronie mediów społecznościowych z lotniska, gdy Patrick czekał, aż wystartuje. Miała na sobie czerwony kombinezon z koroną i szarfą, a za nią widniała flaga Kajmanów.

„Jestem zaszczycony możliwością reprezentowania mojego kraju w wyborach Miss Supranational” – powiedział Patrick Kompas Kajmanów.

„Nie mogę się doczekać, aby dzielić się naszą kulturą i dumą z Gamenkind, jednocześnie poznając historię, kulturę i gościnność Nowego Saxu w Małopolsce. Po raz drugi reprezentuję nasze ukochane Kajmany w międzynarodowych zawodach i chcę również wykorzystać wszystko, co mam z tego doświadczenia. [learned] Od tego czasu.”

„Mam nadzieję opierać się na fundamencie, który stworzyła pierwsza reprezentantka Kajmanów w konkursie Miss Supranational, Melissa Bridgmohan, podczas startów w 2023 r.” – dodał.

Patrick, który ukończył studia w marcu, nie jest obcy światu rywalizacji. Kajmany koronowane na Miss World 2019–2021

„Ponieważ nasz konkurs odbędzie się dopiero w październiku, wybraliśmy Jaci do reprezentowania Cayman na tegorocznych wyborach Miss Supranational i nie możemy się doczekać wyników!” powiedziała Pamela Ebanks-Jr., właścicielka praw do konkursu Kompas.

Jassi weźmie udział w programach Runway, Interview, Dress, Gown i „Ground Up”. Zachęcamy społeczność Kajmanów do wspierania go poprzez śledzenie jego stron w mediach społecznościowych i oglądanie finału” – powiedział Ebanks-Small.

Oczekuje się, że mieszkaniec West Bay zaszczyci międzynarodową scenę występem około 70 zawodników z całego świata. Pod koniec turnieju Ekwadorka Andrea Aguilera wskaże swojego następcę.

READ  Polska, Salem Absolwenci kwalifikują się do Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa | Wiadomości, sport, praca

Strona Patrick, jako Miss Supranational Gamen, skupia się na świadomości zdrowia psychicznego. Angażuje się w projekty społeczne, które edukują społeczeństwo na ten temat i zapewniają wsparcie osobom doświadczającym problemów psychicznych.

W swoim oficjalnym filmie wprowadzającym Patrick dzieli się spostrzeżeniami na temat swoich ukochanych wysp, ich zasobów naturalnych i podróży przez całe swoje panowanie.

„Jestem dumna z kobiety, jaką się stałam, i mam szczęście, że jestem drugą reprezentantką Kajmanów, która bierze udział w konkursie Miss Supranational” – powiedziała.

Miss Supranational po raz pierwszy odbyła się w 2009 roku. Od momentu powstania stała się jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie, obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Earth.

Nicosia Lawson, zastępca dyrektora konkursu w Cayman, powiedziała: „Jacie miała niewiele czasu na przygotowania do wyborów Miss Supranational, ale na szczęście Jacie brała udział w międzynarodowym konkursie, więc wie, czego potrzeba, aby się przygotować. Ostatnie dwa miesiące Jacie spędziła na szkoleniu na temat umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i modelowania pasa startowego.

Lokalna komisja konkursowa stwierdziła, że ​​podczas gdy Patrick brała udział w konkursie, jej pierwsza lokalna przedstawicielka, Melissa Bridgmohan, „będzie w dalszym ciągu pełnić oficjalną funkcję Miss Supranational Cayman Islands 2023 do czasu zorganizowania naszego konkursu w sierpniu 2024 r.”, kiedy to zostanie zdobyta nowa posiadaczka tytułu zostanie nazwany.

Aby śledzić Patrick i jej podróż do ponadnarodowego konkursu piękności, pobierz aplikację Miss Supranational lub śledź @misssupracayman na Instagramie.