29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jay Leno zwraca się do Slap Chris Rock Oscar „Annoying” Willa Smitha – termin

Jay Leno zwraca się do Slap Chris Rock Oscar „Annoying” Willa Smitha – termin

komiks i ex Dzisiejszy pokaz Gospodarz Jay Leno ważenie Will Smith Bicie Chris Rock Na rozdaniu Oscarów w zeszłym miesiącu. Leno, który określił Smitha jako „dobrego faceta”, powiedział, że jego najbardziej szokujący moment nastąpił po uderzeniu.

„Dla mnie najbardziej irytującą rzeczą nie był policzek, ponieważ trochę się uśmiechał, kiedy go spoliczkowałem. [Rock]linoleum Powiedzieć Palm Beach Daily News w tym tygodniu. „Wrzeszczał przekleństw. Potem mówisz: „Whoa”. Co się dzieje? To jest prawdziwy gniew. „

Po wypadku akademickim Powiedziała Będziesz „przejść formalny proces, który potrwa kilka tygodni”. Lino był sceptyczny.

„Co badasz?” Powiedział. „To musiał być najbardziej zarejestrowany atak w historii. Widziałem tył jego buta. Widziałem ucho Chrisa. W tym incydencie było wiele kamer. Czego szukasz? Wiem, że czasami rzeczy są po prostu takie, jak wyglądają lubić.”

Po oświadczeniu Akademii Smith Zrezygnowany od niego AMPA Członkostwo i Akademia wchodzić jego spotkanie, gdzie zakazana Smith o swoich wydarzeniach w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

Inni komicy również zgromadzili się wokół Rocka wkrótce po incydencie.

Dziewięciokrotny zdobywca Oscara, Billy Crystal, gospodarze połączenie Konfrontacja Smitha i Chrisa Rocka była „z pewnością najbardziej niepokojącym wydarzeniem”. Podobnie jak Leno, miał jasność co do natury chwili: „To był atak”.

Howard Stern, Jim Carrey, Kathy Griffin i inni zważyć.

READ  Oto, co wydarzyło się na imprezie „Donda Experience” Kanye Westa w Miami