12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jay Leno szczegółowo opisuje, jak jego „twarz się zapaliła” w pierwszym wywiadzie od czasu wypadku

Jay Leno szczegółowo opisuje, jak jego „twarz się zapaliła” w pierwszym wywiadzie od czasu wypadkuCNN

Jay Leno pierwszy otwarty o incydent W wyniku czego doznał poważnych oparzeń twarzy i ciała.

W rozmowie z Hodą Kotbem z Today„,” Po raz pierwszy od incydentu z 12 listopadai 72-letni komik powiedział, że pracował pod zabytkowym samochodem z 1907 roku wraz ze swoim przyjacielem Dave’em Killackeyem, kiedy seria wydarzeń doprowadziła do jego kontuzji.

„Przewód paliwowy był zatkany, więc byłem pod nim. Wyglądał na zatkany i powiedziałem:„ Przedmuchaj trochę powietrza przez przewód ”, a on tak zrobił:„ Lino, zapalony kolekcjoner samochodów, do bieguna. I nagle, bum, moja twarz jest pełna gazu. Potem zgasło światło pilota i moja twarz stanęła w płomieniach”.

Gwiazda „Jay Leno’s Garage” powiedział, że powiedział do Killackeya: „Dave, jestem w ogniu”, na co jego przyjaciel początkowo odpowiedział: „Dobrze”.

Powiedziałem: „Nie, Dave, płonę”. „O mój Boże” – dodał Leno. „Dave, mój przyjaciel, wyciągnął mnie, wskoczył na mnie i jakby ugasił ogień”.

Leno został najpierw przewieziony do miejscowego szpitala, a następnie po wypadku przeniesiony do Grossman-Bern Center w Los Angeles, CNN informowało wcześniej.

Lekarz publikuje wideo, na którym Jay Leno jest leczony z powodu oparzeń

Na konferencji prasowej 16 listopada dr Peter Grossman, który leczył byłego prezentera „Tonight Show”, powiedział: „Zauważono, że miał poważne oparzenia twarzy i rąk”. „Twarz, ręce i klatka piersiowa Leno”.

Według Grossmana oparzenia były mieszanką oparzeń drugiego stopnia i prawdopodobnie oparzeń trzeciego stopnia, który dodał, że „niektóre oparzenia na twarzy są nieco głębsze i bardziej niepokojące”.

Chociaż obrażenia Leno były poważne, Grossman powiedział wówczas, że zabawny człowiek miał w pełni wyzdrowieć.

Rzeczywiście, zaledwie dwa tygodnie po wypadku, prowadził Leno według ówczesnego rzecznika klubu przed wyprzedanym tłumem w jego zwykłym miejscu komedii i magii w Hermosa Beach w Kalifornii.

READ  Zobacz, jak Raptor przebiera się w najnowszym zwiastunie Jurassic World: Dominion

Według NBC, Leno żartował z reporterami przed obiektem: „Mamy dziś dwie oferty. Zwykłe i bardzo chrupiące”.

Wywiad z tego tygodnia pojawi się w programie „Today” NBC News w środę.