6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak więc wymówić „żyj życiem”?

Jak więc wymówić „żyj życiem”?

Zdjęcie: Nintendo / Square Enix

Jesteśmy wielkimi fanami pytań językowych, które obracają się wokół tych części, a jeśli obejmują one gry wideo, tym lepiej. Czy to Słownictwo dotyczące gier związanych z NintendoA Wymowa pokemonówlub odkryj Jak wymówić nazwę Safe Link świadomy?Zawsze dyskutujemy, kiedy przychodzi słowa.

Niedawny dylemat, który sprawił, że podrapaliśmy się po głowach i zaczęliśmy go oceniać — Och, jak to mówisz — nigdy nie wiem, jaka jest właściwa droga! Omawiając grę, przełącznik HD-2D Square Enix to remake gry RPG Super Famicom Żyj pełnią życia.

Mieliśmy szczęście, że ostatnio spędzaliśmy z nią dużo czasu – a więcej informacji o naszych przemyśleniach na temat gry można znaleźć na stronie Żyj pełnią życia Praktyczny podgląd (Spoilery: Do tej pory to kochamy) – jednak nadal nie jesteśmy pewni, jak wymawiać nazwę gry. Przez wszystkie lata, w których Super Famicom był ekskluzywny, możemy śmiać się z naszej ignorancji, ale teraz, 22 lipca, gra oficjalnie pojawia się na Zachodzie, a wymowa jest jeszcze pilniejsza!

ludzie w Wideo z domku na drzewie Nintendo który nastąpił po czerwcu Nintendo Direct Mini: Partner Show? Zadeklaruj wszystkich, którzy lubią „Jeff”biorąc pod uwagę rygorystyczne szkolenia medialne, które przechodzą pracownicy Nintendo, aby upewnić się, że używają kompletnych i poprawnych tytułów podczas omawiania dowolnej z ich gier – co sprawia, że ​​podcasty Nintendo Power są szczególnie interesujące, gdy omawiają gry takie jak Rhythm of Hyrule: The Crypt of Necrodancer z udziałem The Legend of Zelda – Wyobrażaliśmy sobie to Jeff Jeff jest nasza droga powinien powiedzieć to zamiast Dawca dawaniaO tym właśnie mówimy od jakiegoś czasu.

Przełącznik ekranu LiveALive 02
*Gwiżdże dobre, złe i brzydkie* (Zdjęcie: Nintendo/Square Enix)

Ale, jak dobrze wiemy, jak firmy mówią, że powinniśmy mówić, a jak większość ludzi mówi, że mogą to być dwie zupełnie różne rzeczy. Tak więc przedstawiamy to wam, drodzy czytelnicy Nintendo Life: Jak mówisz żyć życiem?

Daj nam znać w poniższej ankiecie.

Dogłębna lektura: