26 kwietnia, 2024

Jair Alexander udzielił wywiadu po meczu, który trzeba obejrzeć po zwycięstwie Packers

Obrona Packers była historią zwycięstwa zespołu w Boże Narodzenie Delfiny, 26-20z trzema przechwytami w czwartej kwarcie przez rozgrywającego Dolphins Tua Tagovailoa.

Elektryczność Jaire Alexander rozpoczął zaporę na wynos Na początku kwarty Devonder Campbell podążył za ciosem, a Rasul Douglas przypieczętował zwycięstwo w decydujących momentach meczu.

To było świętowanie po świętowaniu, gdy bronił Packerów, gdy ich trzymał Ma nadzieję, że finał żyje.

ale Aleksandrze który nigdy nie zostanie oskarżony o nieśmiałośćdopiero zacząłem.

Następnie kącik Packers’ Pro Bowl udzielił wywiadu po meczu reporterce Fox, Pam Oliver, w której wyjaśnił swój wybór Tagovailoa w prawdziwym stylu Jaire’a Alexandra.

„Jeśli masz Wesołych Świąt, spędź trochę czasu z rodziną” – powiedział Alexander do wszystkich. „Mamy bąbelki, kochanie. Paczka wróciła”.

I, na wszelki wypadek, „podskakiwał” z pola, dostarczając odwieczną dostawę krasnoludów do szerokiego odbiornika Dolphins Jaylen Waddle.

jeszcze:Pakowacze zdenerwowali Dolphins podczas świąt Bożego Narodzenia w Miami. Oto jak Twitter zareagował na zwycięstwo i zastrzeżenia Tua Tagovailoa.

głosować:Jak myślisz, jak Green Bay Packers zagrali przeciwko Miami Dolphins?

Nasi subskrybenci umożliwiają te raporty. Rozważ wsparcie lokalnego dziennikarstwa poprzez subskrypcję Journal Sentinel jsonline.com/deal.

READ  Mecz World Series 2 na żywo: najważniejsze momenty w tle Rangers