15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Innowacja widzów Anny oddaje te same szczegóły dotyczące członków obsady serialu

Innowacja widzów Anny oddaje te same szczegóły dotyczące członków obsady serialu

Kreacja Anny Widzowie zauważają te same szczegóły dotyczące obsady najnowszego serialu Netflix.

Dramat jest obecnie najczęściej oglądanym tytułem w serwisie streamingowym, a gwiazdy Julia Garner jako oszust Anna DelphiI jego prawdziwe imię Anna Sorokin.

Opowiada prawdziwą historię Sorokina, dwudziestokilkuletniego towarzyskiego, któremu udaje się wyłonić się jako zamożna niemiecka dziedziczka pod przybranym nazwiskiem w Nowym Jorku.

Sorokin z powodzeniem oszukała swoich przyjaciół i wielkich bankierów z setek tysięcy dolarów, zanim została skazana za oszustwo i wielką kradzież.

Użytkownicy Netflixa oglądali serial przez miliony od czasu jego premiery na początku tego miesiąca – jednak nie mogli nie zauważyć jednego szczegółu dotyczącego członków obsady.

Wielu wskazuje, że kilka poprzednich instynkt anatomia A skandal Gwiazdy pojawiają się dzięki Shonda Rhimes, która stworzyła wszystkie trzy spektakle.

„Dopiero zacząłem Kreacja Anny Jeden z widzów napisał: „Jedną rzeczą w Shonda jest to, że będzie zatrudniać swoich pracowników”, a inny dodał: „Shonda Rhimes nie przetwarza aktorów z instynkt anatomia o Kreacja Anny. „

Inny fan stwierdził: „Zawsze zmienia przeznaczenie niektórych aktorów popielaty„z ​​sardonicznym widzem: „Czy wymagania dotyczące transmisji były wymagane?” Kreacja Annymusiał pojawić się w skandal? „

dawny popielaty W serialu pojawiają się gwiazdy Kate Burton (Ellis Gray) i Marika Domicic (Dr Elisa Minnick). Burton grał także wiceprezydent Sally Langston w skandal Razem z innymi Kreacja Anny Członkami obsady są Katie Louise (Queen Perkins) i Jeff Perry (Cyrus Penny).

Perry pojawił się również w popielaty Jako ojciec Meredith, Thatcher.

Julia Garner w „Wymyślaniu Anny” na Netflix

(Netflix)

Kreacja Anny Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix.

READ  David Beckham pozwał Marka Wahlberga na 10 milionów dolarów w związku z jego umową trenerską z F45