30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hilary Swank w uroczym walentynkowym poście ujawnia imiona swoich synów i córki bliźniaków

Hilary Swank w uroczym walentynkowym poście ujawnia imiona swoich synów i córki bliźniaków

filmy

Hilary Swank ujawniła imiona swoich synów i córki bliźniaków, których powitała w zeszłym roku z mężem Philipem Schneiderem.Instagram/@hilaryswank

Hilary Swank ujawniła imiona swoich bliźniaków w szczerym hołdzie z okazji Walentynek.

Gwiazda „Million Dollar Baby”, która w zeszłym roku powitała syna i córkę z mężem Philipem Schneiderem – Wrzuciła na swój Instagram środę, żeby pochwalić się swoimi pociechami na plaży.

10-miesięczne dzieci stały tyłem do kamery, a ich imiona „Aya” i „Om” były wypisane na piasku.

„Zbliża się pracowity tydzień talk show, w którym będę opowiadał o moim nowym filmie i zabawnym partnerstwie, ale pomyślałem, czy jest lepszy dzień, aby najpierw podzielić się z wami imionami moich dwóch małych miłości 👼🏼👼🏼 💝” – Swank, lat 49, podpisał zdjęcie.

„Szczęśliwych Walentynek 💕💘 🥰. PS: Kto ma inne dzieci, które uważają, że piasek jest jadalny?😅.”

Gwiazda „Million Dollar Baby” na Instagramie pokazała swoje maluchy na plaży z imionami „Aya” i „Om” wypisanymi na piasku. Instagram/Hilary Swank

Córka Swanka, Aya, miała na sobie różowy kombinezon w truskawkowe wzory i biały kapelusz przeciwsłoneczny, podczas gdy jej maluch miał na sobie niebieski kostium kąpielowy z nadrukiem ryb.

Aktorka „PS I Love You” ogłosiła w kwietniu 2023 roku, że powitała na świecie bliźnięta, nie podała jednak dokładnej daty ich urodzenia.

„Nie było to łatwe. Ale chłopaku (i dziewczynie!) było warto. 👼🏼🤍👼🏼 Wesołych Świąt! 🐣🐣Post z nieba. 🙌🏽” – napisała na Instagramie obok zdjęcia, na którym trzyma tę dwójkę w nim czas.

„Czy jest lepszy dzień, aby najpierw podzielić się z wami imionami moich dwóch małych miłości 👼🏼👼🏼💝” – podpisała słodki post. Instagram/@hilaryswank

Swank i Schneider pobrali się w sierpniu 2018 roku, a cztery lata później ogłosili powiększenie rodziny.

Laureatka Oscara dzieliła się wiadomością o swojej ciąży w kilku porannych programach, począwszy od „Good Morning America” w październiku 2022 roku.

„To jest coś, czego pragnęłam od dawna” – zachwycała się. „Następną rzeczą jest to, że zostanę matką. I nie tylko jednej, ale dwóch”.

READ  Pozew mówi, że ostatni żyjący członek Monkees chce zobaczyć FBI oddziału
„Szczęśliwych walentynek 💕💘 🥰” – kontynuował Swank. Instagram/@hilaryswank

Tego samego dnia powiedziała Drew Barrymore, że pierwotny termin porodu przypadał na 16 kwietnia, czyli w dzień urodzin jej zmarłego ojca, Stephena Swanka.

Swoje pakiety ślubne określiła jako „cuda”.

Swank była wcześniej żoną Chada Lowe’a przez 10 lat, zanim rozwiedli się w 2007 roku, ale para nigdy nie miała dzieci.

Załaduj więcej…




https://pagesix.com/2024/02/14/entertainment/hilary-swank-reveals-twin-son-and-daughters-names-in-sweet-valentines-day-post/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania