21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hawaje sezon 3 – Ostateczny termin

Hawaje sezon 3 – Ostateczny termin

W zaskakującym ruchu po zakończeniu serii CBS NCIS: Los AngelesLL Cool J (ur. James Todd Smith) ponownie wcieli się w rolę Sama Hanny jako powracająca gwiazda gościnna w 3. NCIS: Hawaje. Po raz pierwszy pojawił się dziś wieczorem w finale drugiego sezonu serialu prowadzonego przez Vanessę Lachey.

W odcinku zatytułowanym „Dies Irae”, kiedy Jane Tennant (Lachey) i Kate Whistler (Tori Anderson) zostają zaatakowane pod ostrzałem w Wenezueli, otrzymują pomoc od Sama, który przedostał się z Maroka.

W obsadzie są także Alex Tarrant, Noah Mills, Yasmine Bustami i Jason Anton.

„Wszyscy w NCIS: Hawaje „Jest wielkim fanem LL Cool J od lat i nie może być szczęśliwszy ani zaszczycony, że może dodać swój niesamowity talent do naszej ohany w sezonie 3” – powiedzieli w oświadczeniu producenci wykonawczy Matt Bosack, Jan Nash i Christopher Silber.

„Jedna z najfajniejszych rzeczy w pracy NCIS: Hawaje to zdolność serialu do połączenia franczyzy. Świetnie się bawiliśmy publikując Aloha NCIS I NCIS: LA z potrójnym krzyżem. Teraz mamy świetną okazję, by sprowadzić Sama Hannę na Hawai’i, aby pomógł wyspie rozwiązać kilka spraw i może przy okazji trochę się pośmiać. Witamy w Ohanie, Todd! To będzie przyjemna podróż! — dodał Lachi.

Producentami wykonawczymi są Matt Busack, Jan Nash i Christopher Silber. NCIS: Hawaje Wyprodukowane przez CBS Studios.

READ  Kanye West wystawia dom na plaży w Malibu należący do Tadao Ando za 53 miliony dolarów – The Hollywood Reporter