29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazdy i Phillies w dużej serii?  Widzieliśmy to już wcześniej.

Gwiazdy i Phillies w dużej serii? Widzieliśmy to już wcześniej.

Schmidt powiedział: „Ten facet, jeśli nie TheNajwiększy wykonawca pod presją, jakiego kiedykolwiek widziałem”.

Phillies z ery Harperów po raz pierwszy odwiedzają World Series, podobnie jak Phillies of Schmidt w 1980 roku. Seria z Houston, która ich tam przywiodła, może być najbardziej niepokojącą i naprawczą serią posezonową w historii.

„To była zdecydowanie szalona, ​​niezapomniana i klasyczna seria o baseballu” – napisał Jason Stark w Philadelphia Inquirer, jeszcze przed burzliwym zakończeniem. – Z pancernika zrobiłby fana baseballu.

Astros – którzy przenieśli się do MLS w 2013 roku – po raz pierwszy po sezonie pojawili się jako mistrzowie NL West. W międzyczasie Phillies przegrali z NLCS w 1976, 1977 i 1978 roku. W 1980 zostali okrzyknięci Piłkarzem Roku przez Schmidt, zwycięzcą Cy Young Steve Carlton i niepokojącym uczuciem, że ich weterani – Bob Boone, Larry Boa Greg Łoziński, Gary Maddox – Może nigdy nie dotrzyma obietnicy.

„Skala tego, co to oznaczało, była naprawdę ekstremalna” – powiedział Ed Wade, ówczesny dyrektor ds. public relations w Astros.

To był pełen wydarzeń rok dla Astros. Przed sezonem zatrudnili dwóch Hall of Famers do wolnej agencji: drugiego oficera bazy Joe Morgana i nowicjusza Nolana Ryana, którzy połączyli siły z innym artystą strajkowym, J.R. Richardem, aby uzyskać najbardziej kontrolowaną rotację tandemów w baseballu. Pod koniec lipca Richard doznał udaru, który zakończył karierę.

READ  College wyniki piłkarskie, terminarz, top 25 rankingi NCAA, dzisiejsze mecze: Clemson, stan Floryda w akcji