19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda Warriors wykluczona z meczu Thunder – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Gwiazda Warriors wykluczona z meczu Thunder – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Rezonans magnetyczny wykazał, że Steph Curry nie ma uszkodzeń strukturalnych prawego kolana, a gwiazda Warriors zostanie ponownie zbadana jeszcze w tym tygodniu.

Warriors przekazali informację w środę po południu po tym, jak Curry opuścił wtorkowy mecz przeciwko Minnesota Timberwolves z powodu bólu kolana. Przed wtorkowym meczem przeszedł rezonans magnetyczny.

Curry doznał kontuzji podczas niedzielnej porażki Golden State z Timberwolves 116:110, kiedy dwukrotny MVP NBA upadł na prawe kolano.

Nie zagra w czwartkowym meczu przeciwko Oklahoma City Thunder rozgrywanym w Chase Center. Wojownicy udostępnią kolejną aktualizację „w pewnym momencie” jeszcze w tym tygodniu.

Czterokrotny mistrz zdobywa średnio 30,7 punktu przy 48,8% celnych rzutów z gry i 44,6% rzutów za trzy punkty, a także ma 4,6 zbiórki i 3,9 asyst w 11 meczach w tym sezonie.

Po zaciętej bójce pomiędzy Warriors i Timberwolves, która odbyła się we wtorek wieczorem, Curry może nie być jedyną osobą biorącą udział w czwartkowym meczu.

Według doniesień NBA prowadzi dalsze dochodzenie w sprawie incydentu, który miał miejsce podczas meczu turnieju śródsezonowego w Chase Center, w którym Draymond Green uderzał głową Rudy’ego Goberta przez około 10 sekund po tym, jak Klay Thompson i Jaden McDaniels zaangażowali się w incydent. Thompson, Green i McDaniels zostali wyrzuceni z gry.

Nie ustalono jeszcze dodatkowej dyscypliny nałożonej przez ligę, ale oczekuje się, że zostanie ona ogłoszona jakiś czas przed czwartkowym meczem. Warriors, prawdopodobnie bez dwóch liderów, muszą znaleźć sposób na przezwyciężenie przeciwności losu, chcąc przerwać passę czterech porażek z rzędu.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Gdzie stoi klasa rekrutacyjna Michigan 2023 po zaangażowaniu Calhouna