30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracze Solo Pokemon Go krytykują naloty Shadow Lugia jako „całkowicie bezużyteczne”.

Gracze Solo Pokemon Go krytykują naloty Shadow Lugia jako „całkowicie bezużyteczne”.

opublikowany: 2023-10-28T21:40:05

Zaktualizowano: 2023-10-28T21:40:15

Gracze solowi, którzy lubią Pokemon Go, wyrazili swoją frustrację z powodu ostatnich nalotów Shadow Lugia, nazywając je „całkowicie pozbawionymi znaczenia”.

Wydarzenie przejęcia Team Go Rocket w Pokemon Go w październiku 2023 r. trwa pełną parą, co oznacza, że ​​gracze mogą rzucić wyzwanie złej drużynie, aby zyskać szansę na złapanie Shadow Regigigas i Shadow Lugia.

W szczególności Shadow Lugia pojawi się jako 5-gwiazdkowy Shadow Raid, co oznacza, że ​​trenerzy, którzy chcą rzucić jej wyzwanie, będą musieli osobiście znaleźć pobliski Raid z innymi graczami.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Niestety wygląda na to, że fani Pokemon Go na obszarach wiejskich nie mają zbyt wiele szczęścia z Raidem Shadow Lugia, a niektórzy fani nazywają to „całkowicie bezsensownym” ze względu na brak ludzi, którzy mogliby się z nim zmierzyć.

Gracze solowi w Pokemon Go na obszarach wiejskich cierpią z powodu nalotu Shadow Lugia

A Poczta Na Pokemon Go com.subreddit Zyskała popularność wśród części społeczności po tym, jak jeden z graczy podzielił się swoim pechem w znalezieniu innych graczy, z którymi mógłby zmierzyć się z najazdem Shadow Lugia.

„Jak gracz solo może złapać Shadow Lugię, skoro wszystkie naloty wydają się mieć charakter wyłącznie lokalny?”, OP zapytał innego fana.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wielu innych graczy wydawało się podzielać nieszczęścia trenera, ponieważ zauważyli również trudność przeprowadzenia najazdu Shadow Lugia, nie mówiąc już o złapaniu go samodzielnie.

„Tak, to w ogóle nie ma sensu. Mieszkam w spokojnej okolicy, gdzie prawie nikt się nie bawi. Więc nigdy nie będziesz w stanie zebrać 5 osób w tym samym parku/obszarze, aby zrobić nalot cieni. Pojechałem dziś rano do miasta mając nadzieję, że będzie kilku uczestników nalotu „Lugia. Ani jednej osoby”. – powiedział jeden z fanów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Inny trener zauważył, że nawet przy wystarczającej liczbie trenerów, aby rozpocząć najazd, nadal bardzo trudno było schwytać Cienistą Lugię.

„Problem polega na tym, że Lugia jest tak niestabilna, że ​​większość graczy będzie miała trudności ze zwycięstwem, ponieważ przeciętna grupa trenerów musi mieć wynik 8+, aby mieć szansę na pokonanie tej drużyny”.

Odbiór Shadow Raid został pozytywnie przyjęty przez fanów i jasne jest, że wielu trenerów po raz kolejny zmaga się z Shadow Lugia.

Artykuł kontynuowany po reklamie