19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracze Fortnite otrzymają darmową skórkę Chrome Punk, sprawdź, czy się kwalifikujesz

Gracze Fortnite otrzymają darmową skórkę Chrome Punk, sprawdź, czy się kwalifikujesz

FortniteMares 2022 wreszcie jest dostępny i wprowadził wiele nowych przedmiotów, trybów gry i kosmetyków dla graczy, aby uczcić sezon Halloween. Od eliminowania zombie na mapie po ucieczkę przed nimi w Witch’s Broom Mythic, gracze od dawna czekali na ekscytujące doświadczenie.

okładka youtube

Teraz, gdy aktualizacja jest już dostępna, wprowadziliśmy również kilka kooperacji kosmetycznych, począwszy od Rick and Morty’s Lato i pan Messex Ashowi Williamsowi z filmu Martwe zło. Dodatkowo na wyspę może trafić wiele innych skórek ankietowych i koncepcyjnych skórek royale.

Jednak dla graczy, którzy z różnych powodów nie mogą kupować ubrań w sklepie z przedmiotami, Fortnite ma coś dla każdego w swojej torbie z prezentami. Gracze mogą teraz otrzymać darmowe ubrania i kosmetyki, jeśli wykonają określoną liczbę zadań podczas FortniteMares 2022. Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.


Fortnite ogłasza bezpłatną funkcję Chrome Punk, która zostanie nagrodzona graczami podczas FortniteMares 2022

kompletny #Fortnite Zadania Chrome Punk, aby uzyskać darmową skórkę, powrót i ładowanie ekranu 1. Zdobądź 10 poziomów konta – Bonus: Chromeseed Backbling2. Wygraj 25 poziomów konta – Bonus: ekran ładowania Graveyard Rave3. ZDOBĄDŹ 50 POZIOMÓW KONTA — BONUS: Chrome Punk SkinVIA: Umieść tweeta https://t.co/towakfBkEG

Epic Games niedawno dodało nowe zadania Chrome Punk do plików gier w najnowszej aktualizacji Halloween. Jak wspomniano, gracze będą mieli do wykonania trzy różne poziomy misji, zanim zdobędą strój Chromeseed Backbling, Graveyard Rave i Chrome Punk. Bezpłatny.

Oto wszystkie opisy zadań i ich nagród:

  • Zdobądź 10 poziomów konta: Backbling Chromeseed
  • Zdobądź 25 poziomów konta: ekran ładowania Graveyard Rave
  • Zdobądź 50 poziomów konta: skórka Chrome Punk
READ  Oferta dnia: teraz możesz uzyskać dożywotni dostęp do pakietu Microsoft Office 2021 za mniej niż 50 USD

Oznacza to, że gracze będą musieli zwiększyć poziom swojego konta, wypełniając cotygodniowe, codzienne, kamienie milowe i specjalne wydarzenia FortniteMares 2022 Zadania z zakładki „Zadanie”. Gracze powinni jednak pamiętać, że poziom konta różni się od ich poziomu XP, co można sprawdzić, przechodząc do zakładki Kariera w menu gry.

Na razie nie ma daty zakończenia misji, ale Epic może ogłosić to później. Dodatkowo, Chrome Punk został również dodany jako NPC na mapie i można go zobaczyć wędrującego po wyspie. Oficjalny opis ich w zakładce Postacie brzmi następująco:

„Piractwo i torowanie drogi do zwycięstwa. Chrome Punk jest dobrze znanym pionierem undergroundowej sceny muzycznej „tykwa-core”. Jego postawa nie ma sobie równych, z wyjątkiem brata, Punk, z którym się nie zgadzał”.

Kilka lat temu w ItemShopie pojawiła się podobna skórka o nazwie Punk. Miał on strukturę podobną do tej z Chrome Punk i został uznany przez społeczność za w najlepszym razie powyżej średniej. Jednak jego topór był uważany za z grupy Bash Burner Zapłać by wygrać Ze względu na większą szybkość wymachu został później zmniejszony przez Epic.

FortniteMares 2022 rozpoczyna się dzisiaj, a gracze będą mogli doświadczyć horroru na wyspie do 1 listopada do godziny 2:00 czasu polskiego, kiedy to się skończy.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Edytowane przez Dinesha Rentleya